Autor Tema: Europa  (Posjeta: 133438 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
Odg: Europa
« Odgovori #2040 u: 21. Travanj, 2018, 11:23:00 »
Još jedan razbijanac u finalu SHL-a, ovaj put 4:0 juriš Vaxjoa predvođen Rosenom i Petterssonom. Skelleftea u 2 utakmice finala nije zabila još nijedan gol....  :-[ Fakat mi je žao kaj Frolunda/Djurgarden nisu ušli u finale.
U prvoj je vodstvo Vaxjou donio Rahimi prekrasnim udarcem s visine bulija. Pettersson odmah poslije povećava na 2:0 prekrasnim golom nakon što je polegao Ortia. Na samom početku treće Rosen kontrom donosi gostima 3:0, a za 4:0 svojim drugim golom Rosen postavlja konačan reultat skretanjem ispred gola.

U DEL-u Munchen je podebljao svoje vodstvo u finalu na 3:1 pobjedom u gostima 4:2. MacQueen donosi vodstvo domaćima lijepom kombinacijom ispred gola 5 minuta nakon početka utakmice. Kastner izjednačava solo akcijom i udarcem s plave nakon okreta. Backman dovodi Berlin u novo vodstvo nakon odličnog dodavanja Petersena iza gola na početku druge trećine. Na kraju druge Munchen počinje ozbiljnije napadati tako da prvo izjednačava Matsumoto, a 4 minute nakon toga Seidenberg zabija za 3:2 Berlina prekrasnim one-timerom s plave. Konačan rezultat postavlja Kahun 3 minute prije kraja solo akcijom u napadačkoj trećini.
"Only my best friends can call me Demo,".

"No, that's not true. Anyone can call me Demo."

Pavol Demitra

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #2041 u: 22. Travanj, 2018, 17:24:32 »
Vaxjo pomeo Skellefteu u finalu 4:0. Mladi Elias Pettersson izdominirao cijelu ligu, pogotovo ovu finalu seriju koju je završio s 10 bodova u 4 utakmkce. Lik ko da igra u juniorima, a ne u jednoj od najjačih europskih liga. Budući Forsberg.

Pavol Demitra

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #2042 u: 22. Travanj, 2018, 18:35:13 »
Elias Pettersson rookie SHL sezona: 57 tekmi, 75 bodova, +40. Regularna sezona MVP, PO MVP, rekord bodova rookiea u regularnoj sezoni i PO-u ispred velikana kao što su braća Sedin i Forsberg. Osvojen naslov u rookie sezoni i sve to u jednom SHL-u. Mislim da je to sve što se o njemu treba reći. Buduća ZVIJER u NHL-u.

Pavol Demitra

Offline Dugi_Otok

• Druga postava
« Odgovori #2043 u: 22. Travanj, 2018, 21:19:04 »
U Češkoj Kometa Brno obranila naslov prvaka

https://media.giphy.com/media/CxRoXVoyW4DYs/giphy.gif
« Zadnja izmjena: 22. Travanj, 2018, 21:23:42 od Dugi_Otok »

Offline Stolbun

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #2044 u: 22. Travanj, 2018, 23:58:51 »
Vaxjo pomeo Skellefteu u finalu 4:0. Mladi Elias Pettersson izdominirao cijelu ligu, pogotovo ovu finalu seriju koju je završio s 10 bodova u 4 utakmkce. Lik ko da igra u juniorima, a ne u jednoj od najjačih europskih liga. Budući Forsberg.

Jebote pa tek sam sad skužio da je Skellefftea dala JEDAN gol u četiri tekme :o :-X :-\
Si vis pacem, para bellum

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #2045 u: 23. Travanj, 2018, 01:11:19 »

Jebote pa tek sam sad skužio da je Skellefftea dala JEDAN gol u četiri tekme :o :-X :-\
As I said.... Igrom slučaja Skelleftea ušla u finale, bilo bi bar malo zanimljivije kad bi Vaxjo igrao protiv Djurgardena/Frolunde. Ali iskreno sam uvjeren da od ovogodišnjih top 5 SHL timova tko god da je imao Petterssona uzeo bi naslov. Jednostavno je tako bezobrazno dobar....

Pavol Demitra

Offline Canuck

• Treća postava
  • **
« Odgovori #2046 u: 23. Travanj, 2018, 08:42:45 »
Elias Pettersson rookie SHL sezona: 57 tekmi, 75 bodova, +40. Regularna sezona MVP, PO MVP, rekord bodova rookiea u regularnoj sezoni i PO-u ispred velikana kao što su braća Sedin i Forsberg. Osvojen naslov u rookie sezoni i sve to u jednom SHL-u. Mislim da je to sve što se o njemu treba reći. Buduća ZVIJER u NHL-u.
I to u Canucksima :-)

Offline Mannheim

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #2047 u: 27. Travanj, 2018, 22:49:24 »
DER ZSC IST SCHWEIZERMEISTER!

Offline caipirinha

• Prva postava
« Odgovori #2048 u: 28. Travanj, 2018, 10:35:36 »
DER ZSC IST SCHWEIZERMEISTER!
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiii
Tata tatataatataaaaaaaaaaaaaa Attacke ZZZZZZZZZZSSSSCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC !!
"Skoro" ista prica ko u EBELu. ZSC bio 7. u kvalifikacijama i onda tukli 2. i onda 1. i na kraju Lugano u sadnjoj 7.tekmi i to u Lugano  ;)
"Schön ist blau, weiss und rot ... ZSC isch wieder daaa !!"
Zique Zaque Medvescaque

Offline tatanka

• Registred player
  • All star
« Odgovori #2049 u: 06. Svibanj, 2018, 23:55:24 »
Manheim, pričali smo već kak je Kloten u financijskim problemima. Jesu "namjerno" izgubili od Rapperswilla ili im je ipak bilo stalo ostati u ligi...
IFK on PASKA!

Finnish teams are strong because egos are put aside.

Offline Mannheim

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #2050 u: 07. Svibanj, 2018, 12:12:35 »
Manheim, pričali smo već kak je Kloten u financijskim problemima. Jesu "namjerno" izgubili od Rapperswilla ili im je ipak bilo stalo ostati u ligi...
Borili su se oni za ostanak jer sponzori u NLA su daleko izdašniji nego u NLB, uvijek možeš prodati nekog igrača kao Santalu prošle sezone, a i uvijek bi im uletio neki sponzor da pokrije trenutne troškove. U NLB će morati drastično srezati proračun, svi glavni igrači su već pobjegli iz kluba i moraju slagati potpuno novu momčad. Čini mi se da su od 1963.igrali NLA, a sad je pitanje kada će se vratiti. Zadnjih godina su imali puno loših odluka, od izbora trenera, pa loše selekcije igrača i naravno loše vođenje financija i to je sve došlo na naplatu.

Meni je urnebesno bilo sljedeće: otpuste trenera Tirkkonena s kojim su osvojili kup prošle sezne, dovedu Schlapfera koji je cirkusant i koji ih zabetonira na dnu i odvede u playout, onda njega klub suspendira (nemaju love da mu isplate odštetu ako ga otpuste) i momčad u kvalifikacijama vodi trener juniora. To najbolje opisuje stanje u Klotenu zadnjih godina.

Offline Mannheim

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #2051 u: 08. Svibanj, 2018, 14:47:37 »
Bome Uwe Krupp ima muda. Nije htio produžiti ugovor s Eisbarenom iako su mu nudili sve i svašta nego je odlučio preuzeti Spartu. Stranci ne prolaze baš dobro u Extraligi, ali on očito ima neki fetiš na posrnule velikane. Koln i Eisbaren je doveo do finala, a baš me zanima kako će to funkcionirati u Sparti.

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #2052 u: 16. Svibanj, 2018, 09:12:58 »
Podsjetnik zainteresiranima, danas u 16h počinje izvlačenje za sljedeću sezonu CHL-a
https://twitter.com/frolunda_hc/status/996648399020716032

Pavol Demitra

Offline tatanka

• Registred player
  • All star
« Odgovori #2053 u: 16. Svibanj, 2018, 16:34:57 »
Odlično, ima nas ima....imaš i posebno otvoren topic Liga prvaka
IFK on PASKA!

Finnish teams are strong because egos are put aside.

Offline Atrey

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #2054 u: 22. Lipanj, 2018, 17:46:55 »
DVTK Jegesmedvék i MAC Budapest sljedeće sezone će nastupati u slovačkoj Extraligi.