Autor Tema: Europa  (Posjeta: 133406 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
Odg: Europa
« Odgovori #2025 u: 11. Travanj, 2018, 20:36:22 »
Ma sve pet, nisam ni ja mislio "bacanje love" u tom smislu, vjerojatno sam se krivo izrazio. Pod time nisam mislio da "bacaju lovu" na igrače koji nisu vrijedni te love, nego da si mogu priuštiti previše takvih igrača. Dapače, Genoni mi je bio miljenik u Davosu, kao i većini navijača Davosa s obzirom da je tamo razvio kompletnu NLA karijeru i bio kralj kluba na golu. Onaj PO kad je objavio prelazak u Bern bio je navijačima teži zbog njegovog odlaska nego zbog lošeg PO (meni sigurno) . I dan danas je vrijedan svoje plače, a već je dugo vremena oslonac repke isto tako....
"Only my best friends can call me Demo,".

"No, that's not true. Anyone can call me Demo."

Pavol Demitra

Offline Dugi_Otok

• Druga postava
« Odgovori #2026 u: 11. Travanj, 2018, 20:55:19 »
U Češkoj Kometa Brno ponovo izborila finale. Igraju protiv Ocelara Trinec. Kometa brani naslov prvaka, Ocelari su bili prvaci 2010/11.

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #2027 u: 11. Travanj, 2018, 23:34:35 »
Djurgarden uspio produžiti polufinalnu seriju protiv Skelleftee na domaćem ledu pobjedom 2:1.
Cijela prva trećina protekla je bez golova, da bi tek krajem 2. Soderlund doveo goste u vodstvo. U trećoj Djurgarden napokon uspijeva prebaciti u višu brzinu i izjednačava golom Hultstroma sredinom treće da bi Lundh doveo domaće u vodstvo 4 minute prije kraja. Iako je Skelleftea imala puno šansi prije kraja, Djurgarden je napokon jednom u ovoj seriji uspio obraniti vodstvo. Serija stoji na 3:2 za Skellefteu, a u sljedećoj utakmici su oni domaćini.

Pavol Demitra

Offline caipirinha

• Prva postava
« Odgovori #2028 u: 12. Travanj, 2018, 23:25:42 »
Danas pobijedio ZSC u Lugano sa 1:0. Za ZSC igrao i Pelletier  ;)
Zique Zaque Medvescaque

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #2029 u: 12. Travanj, 2018, 23:34:46 »
Kao što je gosn Caipi rekao, krenulo je švicarsko finale. ZSC dobio prvu utakmicu golom Kunzlea u 2. trećini. Na golovima odlični Flueler (W) i Merzlikins (L).

Pavol Demitra

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #2030 u: 13. Travanj, 2018, 22:45:12 »
Krenula je DEL finalna serija. Munchen je ugostio Berlin i izgubio 4:3. Berlin je poveo 1:0 golom MacQueena minutu nakon početka utakmice, a sredinom trećine izjednačio je Matsumoto. 5 minuta prije kraja trećine novo vodstvo Berlinu donio je Backman. Sheppard početkom 2. zabija za 3:1 Berlina, a Macek 3 minute poslije smanjuje na 3:2. Aubry 5 minuta prije kraja zabija za 4:2 Berlina, a do kraja još uspijeva smanjiti Aucoin.
U SHL-u smo dobili drugog finalista - to je Skelleftea koja je kod kuće uspijela desetkovati Djurgarden 6:2 i boriti će se za naslov prvaka protiv jakog Vaxjoa. Prva trećina protekla je bez pogodaka da bi u 2. krenulo trpanje predvođeno odličnim Mollerom. Prvi gol je 5 minuta nakon početka 2. trećine zabio Ericsson a Moller je utrostručio vodstvo s dva gola u sljedećih 5 minuta. Prije kraja trećine Soderlund je zabio za 4:0 Skelleftee. U trećoj je Djurgarden očekivano očajnički pokušao preokrenuti golovima Fjallbyja i Brodina, ali zadnje čavle zakucali su Lindholm i Ohlsson dvama brzim golovima 3 minute prije kraja.

Pavol Demitra

Offline caipirinha

• Prva postava
« Odgovori #2031 u: 15. Travanj, 2018, 10:56:55 »
ZSC je pobijedio i 2. tekmu finale svicarske. Jucer su pobijedili 5:4 nakon produzetka.
Druga tekma puno bolja nego prva, vise intensiteta, brzina i golove.
Sad cekamo 3. tekmu u ponedeljak u Luganu.

ZSC Attackeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ZSC ZSC ZSC
« Zadnja izmjena: 15. Travanj, 2018, 11:20:01 od caipirinha »
Zique Zaque Medvescaque

Offline caipirinha

• Prva postava
« Odgovori #2032 u: 16. Travanj, 2018, 20:26:38 »
Zique Zaque Medvescaque

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #2033 u: 17. Travanj, 2018, 10:44:15 »
Lugano smanjio zaostatak u seriji za ZSC-om sinoć na 2:1 pobjedom 3:0 na domaćem ledu golovima Hofmanna, Bertaggie i Raffaelea. Svi golovi su postignuti u 1. trećini.

Pavol Demitra

Offline caipirinha

• Prva postava
« Odgovori #2034 u: 17. Travanj, 2018, 11:34:28 »
Lugano smanjio zaostatak u seriji za ZSC-om sinoć na 2:1 pobjedom 3:0 na domaćem ledu golovima Hofmanna, Bertaggie i Raffaelea. Svi golovi su postignuti u 1. trećini.
Nije tocno, u svakoj trecini su zabili jedan komad  ;) Lugano zasluzeno pobijedio i Merzlikis na golu Lugana branio fenomenalno  8)
.. a da, Pelletier je opet zaigro za ZSC  ;)
Zique Zaque Medvescaque

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #2035 u: 17. Travanj, 2018, 12:13:21 »
My bad, zaboravio sam da NLA u pregledu utakmice ima 1. trećinu na vrhu, a dalje pišu prema dolje, za razliku od Davosa koji kreće od dna pa nagore, tako da sam vidio na vrhu golove i 1. trećinu i nisam ni gledao dolje....  :D

Pavol Demitra

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #2036 u: 17. Travanj, 2018, 22:36:09 »
SHL finalna serija započela je totalnom dominacijom Vaxjoa protiv Skelleftee pobjedom ni manje ni više 7:0. Golove su redom zabijali: Shinnimin, Reddox, Rosen, Pettersson, Calof, Rosen (2), Rahimi.
Odlični mladi Pettersson s golom i dvije asistencije sada ima 12 bodova u 10 utakmica!!!

Inače iz ovog sam razloga želio da finale Vaxjo igra protiv Djurgardena/Frolunde - pružili bi puno bolji otpor, ali eto to je doigravanje.....

Pavol Demitra

Offline Mannheim

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #2037 u: 18. Travanj, 2018, 21:18:19 »
NIje da sam očekivao, ali uopće se ne čudim - Bern je potpisao odlične Indijance iz prošle sezone Almquista (1 sezona) i Muršaka (2 sezone). Čim sam vidio da ih Frolunda nije produžila znao sam da će ih potpisati ili u KHL-u ili NLA-u (Muršaka), a Almquista ili u NLA ili u NHL.
Stvarno mi na jetra ide taj Bern s razbacivanjem love još od Genonija. Ne znam koje su to financijske konstrukcije u NLA, ali ne bih se bunio da se Bernu lagano podrežu krila što se love tiče..... ali opet kao što sam rekao, nisam pretjerano upućen u njihove financije....

Prema onome što sam pročitao na stranom forumu najbogatiji su klub u Švicarskoj i jedini klub koji je na kraju sezone u plusu.

Bern je prije 2-3 godine imao proračun od 30 milijuna franaka. To ne treba čuditi ako se zna da im je svaka domaća utakmica rasprodana, imaju valjda 8-9 tisuća pretplatnika, Peugeot im je samo jedan od sponzora, dvorana im nosi naziv po jednoj od najjačih banaka.....

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #2038 u: 19. Travanj, 2018, 10:40:50 »
Munchen uzeo vodstvo u finalnoj seriji DEL-a 2:1 pobjedom na domaćem ledu 4:1. U prvoj trećini Seidenberg zabija za 1:0 Munchena nakon odličnog dodavanja Aucoina na PP-u.
Matsumoto sredinom druge trećine nakon udarca s plave pogurava pak sa same gol linije za 2:0.  Krajem 2. Wolf zabija za 3:0 na još jednom PP-u nakon odličnog dodavanja Jaffrayja s druge stative. Berlin početkom treće smanjuje na 3:1 nakon bombe s plave Hordlera i skretanja pred golom Petersena. 10 minuta prije kraja Hager postavlja konačnih 4:1 za Munchen iz kontre prekrasnim udarcem. 
Jel netko zna kako to da RB Salzburg igra stalno u bijelim dresovima, a Munchen ima domaće  (ove plave) i gostujuće dresove?

U NLA, ZSC je uspio okrenuti utakmicu protiv Lugana i pobjediti 3:2 za vodstvo 3:1 u seriji.
Odmah na početku prve, Lugano dolazi u vodstvo preko Vedove nakon greške ZSC-a u svojoj trećini. Još jedna greška u trećini ZSC-a 4 minute prije kraja 1. trećine omogućava Lapierreu da zabije SH i donese Luganu vodstvo od 2:0. Na početku 2. trećine Shore zabija za smanjenje vodstva Lugana nakon što igrač Lugana ispred gola skreće njegov udarac palicom. Pius Suter na početku (opet) treće skreće udarac s plave pred golom za izjednačenje rezultata. Nakon dugih produžetaka, u 75. minuti, Baltisberger donosi pobjedu ZSC-u nakon što im je Lugano vratio uslugu dodavanjem paka ravno na palicu Baltisbergera u njihovoj trećini.

Pavol Demitra

Offline Atrey

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #2039 u: 20. Travanj, 2018, 23:04:13 »
Tilburg je prvak Oberlige.

Treći put zaredom. :D