Anketa

Tko će biti svjetski prvak?

Švedska
2 (5.9%)
Finska
3 (8.8%)
Kanada
9 (26.5%)
Rusija
12 (35.3%)
Češka
3 (8.8%)
SAD
2 (5.9%)
Švicarska
1 (2.9%)
Slovačka
1 (2.9%)
Netko drugi
1 (2.9%)

Ukupno Glasova: 32

Autor Tema: Svjetska prvenstva  (Posjeta: 190589 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
Odg: Svjetska prvenstva
« Odgovori #3240 u: 13. Svibanj, 2018, 22:17:59 »
Finci s drugom tekmom u 2 dana, vidi se trag. Upravo izjednačili protiv Švaba.

Moram reći da je finski kišobran na PP-u jedna od najseksi stvari koje sam vidio u hokeju - nevjerovatno učinkoviti, prekrasno gledati....
"Only my best friends can call me Demo,".

"No, that's not true. Anyone can call me Demo."

Pavol Demitra

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3241 u: 14. Svibanj, 2018, 09:23:56 »
Kakva blamaža Bjelorusije, nevjerojatno. Iako sam to najavio kao realnu mogućnost s obzirom na kadar, nisam očekivao da će se baš ovako osramotit protiv Austrije i popit četiri komada. Ništa nije bilo u ovoj momčadi, oni koji su trebali vodit su se sakrili, prvenstveno Platt koji nije ni sjena igrača koji je bio. Unatoč lošem startu, mislim da je bilo krajnje pretjerano smijenit Lewisa usred turnira jer on najbolje pozna momčad i mogao ih je bolje pripremit za Austriju, bez njega se sve raspalo.

Velika blamaža vuče i velike promjene, a nadam se da će ih bit jer Bjelorusija ima dovoljno velik bazen, ali i potencijal za jednu lijepu rekonstrukciju momčadi. Strance maknut jer ničim više ne čine razliku, baš kao i neke veterane, a dat priliku igračima sa strane i mladim snagama kojih ima i po NA i po Bjelorusiji. Morat će pronać i nekog novog Mezina jer trenutno nema na vidiku poštenog vratara, Karnauhov se pokazao ko rupa nad rupama.

Bez obzira na domaćinstvo za dvije godine, Bjelorusija bi se svejedno trebala prošetat divizijom IA jer su sigurno bolji od svih tamo, a i siguran sam da će učinit sve što je moguće da izbjegnu novu blamažu poput automatske promocije.

Offline Canuck

• Treća postava
  • **
« Odgovori #3242 u: 14. Svibanj, 2018, 22:02:47 »
Dinamo Riga - Kanada 1:1 za sada..kako Kanadjani loše igraju ne bi se čudio da izgube..na PP uspiju ući u trećinu zadnjih 30sec..Vlašić poklanja pak na sredini terena..golman primio gol kroz noge

Offline tatanka

• Registred player
  • All star
« Odgovori #3243 u: 14. Svibanj, 2018, 22:11:26 »
...Bjelorusija ispala u D1. Ne znam imaju li automatski zagarantiran ulazak iduće godine natrag budući da je 2020. prvenstvo Riga/Minsk.

2021. je Riga/Minsk. Ako se sljedeće godine ne kvalificiraju u elitu, godinu nakon toga imat će automatsku promociju.

Thx, jel znaš gdje je onda 2020. prvenstvo. Ne mogu nać to na IIHFu
IFK on PASKA!

Finnish teams are strong because egos are put aside.

Offline TeamCanada2002

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #3244 u: 14. Svibanj, 2018, 22:30:43 »
Sad okrenuo - evo 1:1 na kraju regularnog - u publici 2 i pol čovjeka. Pitanje dal bu Kanada uopće dalje..

Jako malo pratim, al pogledao sam par trećina nekoliko tekmi - niš ne pišete, al Švedi izgledaju opako..

Edit: Evo ipak Kanada u produžetku..

Offline tatanka

• Registred player
  • All star
« Odgovori #3245 u: 14. Svibanj, 2018, 22:36:38 »
U A grupi Švedi i Rusi bu se sutra potukli za 1. mjesto, Česi su treći, a do zadnjeg mjesta koje vodi u 1/4 finale može čak i Francuska ako dobije Švicarsku i ako se nekim čudom Bjelorusi dignu iz mrtvih i dobiju Slovačku. Pobjeda Švicarce vodi dalje što je i najrealnija opcija.

U B grupi može bit svega. Ako Finci dobiju Amere su prvi, a ako izgube mogu bit i četvrti u slučaju da Danska tuče Latviju. Ovdje bu još šou...
IFK on PASKA!

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #3246 u: 14. Svibanj, 2018, 22:48:41 »
...Bjelorusija ispala u D1. Ne znam imaju li automatski zagarantiran ulazak iduće godine natrag budući da je 2020. prvenstvo Riga/Minsk.

2021. je Riga/Minsk. Ako se sljedeće godine ne kvalificiraju u elitu, godinu nakon toga imat će automatsku promociju.

Thx, jel znaš gdje je onda 2020. prvenstvo. Ne mogu nać to na IIHFu

Zurich/Lausanne

Pavol Demitra

Offline tatanka

• Registred player
  • All star
« Odgovori #3247 u: 14. Svibanj, 2018, 22:48:59 »
Uglavnom, prema predviđanjima jači turnir od ZOI i dosta izjednačen. U početku su favoriti brutalno gazili protivnike pa su i oni posustali te im "manji" otkidaju bodove. Jako nezahvalno za predvidjet prvaka...čak mi se čini da Ameri nakon dugo vremena također imaju realne šanse za osvojit.
IFK on PASKA!

Offline tatanka

• Registred player
  • All star
« Odgovori #3248 u: 14. Svibanj, 2018, 22:50:32 »
Već sad jedva čekam vikend u Bratislavi iduće godine!
IFK on PASKA!

Offline tatanka

• Registred player
  • All star
« Odgovori #3249 u: 14. Svibanj, 2018, 23:00:11 »
dobili smo i D1 iduće godine: Bjelorusija, J.Koreja, Kazahstan, Slovenija, Litva i Mađarska....

IFK on PASKA!

Offline Canuck

• Treća postava
  • **
« Odgovori #3250 u: 15. Svibanj, 2018, 15:14:44 »
I koju tekmu večeras gledati... :D :D :D..teška nedoumica:
Latvija-Danska (direktna borba za 4 mjesto) ili Švede- Rusi (prestiž za prvo mjesto i izbjegavanje Kanade u četvrtfinalu.

Offline Ljuke

• Prva postava
« Odgovori #3251 u: 15. Svibanj, 2018, 16:57:42 »
I koju tekmu večeras gledati... :D :D :D ..teška nedoumica:
Latvija-Danska (direktna borba za 4 mjesto) ili Švede- Rusi (prestiž za prvo mjesto i izbjegavanje Kanade u četvrtfinalu.
Danas samo Suomi i Sverige aaaaaaaa! Finci odradili fino USA, ne znam sto od njih ocekivati. Mogu svakog dobiti mogu od svih izgubiti haha!

Stavio sam na Dansku protiv Latvije, iako nekako me sumnja sad jede.

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3252 u: 15. Svibanj, 2018, 17:07:55 »
Pokusao sam gledat na Areni Njemacku i Kanadu, ali nije islo, komentator je jednostavno ubio smisao svojim neprestanim lamentiranjem o NHL-u, tko gdje igra, tko je gdje igrao, tko se nije odazvao, kako stoji doigravanje, tko igra kako...Treba li uopce rec da niti jedna druga liga, npr. DEL nije ni spomenuta niti nam je receno kako je zavrsilo prvenstvo i tko gdje igra. A skoro cijeli sastav Njemacke igra tamo. Daj nas postedi vise toga, briga me gdje je igrao Marco Sturm i gdje igra neki Barzal, prenosi utakmicu i sto se dogadja i to je to.

EDIT: zapravo nista cudno kad su nasi komentatori hokeja obicno totalni laici koji hokej jedva da prate i ne razumiju se u njega pa umjesto ikakvog strucnog osvrta na igru, vrijeme krate nabrajanjem statistickih podataka igraca te njihovim karijerama
« Zadnja izmjena: 15. Svibanj, 2018, 17:12:25 od Pršljen »

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #3253 u: 15. Svibanj, 2018, 19:06:41 »
Pršljen, slažem se to je teška boljka naših komentatora, najveći im je doseg paljenje ep-a (ako su uopće čuli za to) i redanje imena i brojki.
Za mene je danas lak odabir - definitivno Švedska koja će se popratiti u Dahlinovom dresu iz Frolunde, a u frižideru Karhu i Lapin Kulta samo čekaju prvu večernju tekmu Finaca....

Pavol Demitra

Offline Drax

• Administrator - GM
  • All star
« Odgovori #3254 u: 15. Svibanj, 2018, 20:42:15 »
Kakva blamaža Bjelorusije, nevjerojatno.

Zakaj Kosticini nisu igrali?