Anketa

Tko će biti svjetski prvak?

Švedska
2 (5.9%)
Finska
3 (8.8%)
Kanada
9 (26.5%)
Rusija
12 (35.3%)
Češka
3 (8.8%)
SAD
2 (5.9%)
Švicarska
1 (2.9%)
Slovačka
1 (2.9%)
Netko drugi
1 (2.9%)

Ukupno Glasova: 32

Autor Tema: Svjetska prvenstva  (Posjeta: 189677 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
Odg: Svjetska prvenstva
« Odgovori #3270 u: 17. Svibanj, 2018, 22:37:09 »
wow Finska.... ffs....... Svaka čast Švicarcima koji su se pojavili na utakmici, za razliku od Finaca koji su većinu utakmice bili neka sasvim treća momčad od one u grupnoj fazi.
I Latvijci namučili Švede, zadnje minute su bile pravi gustiš, a sve četvrtfinalne utakmice su koliko vidim bile jako kvalitetne. Iskreno se nadam da će Švicarci uspjeti zadržati ovaj nivo protiv Kanađana iako mi se čini da će od njih ipak biti nešto ozbiljnije shvaćeni.....
"Only my best friends can call me Demo,".

"No, that's not true. Anyone can call me Demo."

Pavol Demitra

Offline Stolbun

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3271 u: 17. Svibanj, 2018, 22:45:58 »
Corvi mi je otkriće, zasjenio je i neke NHL-ovce na rosteru.
Si vis pacem, para bellum

Offline Mannheim

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #3272 u: 17. Svibanj, 2018, 23:08:06 »
Samo da velim sad odmah da tkogod dobije ovu tekmu Rusija - Kanada će biti izbačen od Finske u sljedećoj rundi
prvo skoči pa reci hop, u ovom slučaju Hopp Suisse

Offline Ljuke

• Prva postava
« Odgovori #3273 u: 18. Svibanj, 2018, 00:29:38 »
Bome, lijepo su se osramotili klincici. Ima da lete glave nakon ovoga. Iako ima jos vremena, buducnost bi trebala biti bright.

Bravo Svica!

Offline tatanka

• Registred player
  • All star
« Odgovori #3274 u: 18. Svibanj, 2018, 08:25:15 »
Negdje sam pročitao da je Marjamaki izjavio da je birao momčad za SP da mu se ne ponovi Kanada i 1:0 sa ZOI. To je apsolvirano zajedno s Amerima u paketu. Do idućeg prvenstva mora skužiti kako igrati protiv ekipa koje igraju defanzivni hokej što su mu Njemačka i Švicarska pokazale. Ovi finski pačići moraju još puno žganaca pojesti...Švicarci su ih keljili po bandi ko sličice. Probudili su se malo u trećoj, ali nije išlo. Ako ništa drugo, Finci su po meni igrali najatraktivniji hokej od kad ih ja pratim, pogotovo ova PP lajna s pet napadača....za mene je prvenstvo kaj se gledanja tiče gotovo, a i cijela sezona hokeja. Sad slijedi depra od ljeta do 8. mjeseca i prvih pripremnih utakmica
IFK on PASKA!

Finnish teams are strong because egos are put aside.

Offline Drax

• Administrator - GM
  • All star
« Odgovori #3275 u: 18. Svibanj, 2018, 08:34:26 »
Finci su pokazali da se ne mogu poslati djeca da obave muški posao. Kad im se zabavljalo, zgazili su Kanadu. Kad je trebalo raditi protiv Švicaraca, ostali su kratkih rukava,

Offline Sulejman

• Druga postava
« Odgovori #3276 u: 18. Svibanj, 2018, 09:13:58 »
Kako nisu očekivali ništa prije polaska ovo je zapravo dobitak. Poslali su mladu ekipu da skuplja iskustvo. Vidjet ćete, sljedećih godina ova ekipa će harati prvenstvima. Nadam se i olimpijskim igrama.
I envy my dog because... He always tries to put his head between some girls legs, and they pet him!

Don't shoot the messenger!

Sve motore na desetku, nek reaktor kipi, lampice se pale gase, hiperpogon škripi!

Offline Drax

• Administrator - GM
  • All star
« Odgovori #3277 u: 18. Svibanj, 2018, 11:50:57 »
Kad skupe iskustvo, onda više neće biti mladi, a moguće je i da će im klubovi igrati u doigravanju ili da se njima ne bu dalo na svjetsko. Onda će opet neki drugi mladi "skupljati iskustvo". Tak smo i mi mislili da se mogu tri tinejdžera ugurati u prvu navalu i da bu sve klapalo pa smo 2010. ispali.

Offline Stolbun

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3278 u: 18. Svibanj, 2018, 20:10:29 »
Pokusao sam gledat na Areni Njemacku i Kanadu, ali nije islo, komentator je jednostavno ubio smisao svojim neprestanim lamentiranjem o NHL-u, tko gdje igra, tko je gdje igrao, tko se nije odazvao, kako stoji doigravanje, tko igra kako...Treba li uopce rec da niti jedna druga liga, npr. DEL nije ni spomenuta niti nam je receno kako je zavrsilo prvenstvo i tko gdje igra. A skoro cijeli sastav Njemacke igra tamo. Daj nas postedi vise toga, briga me gdje je igrao Marco Sturm i gdje igra neki Barzal, prenosi utakmicu i sto se dogadja i to je to.

EDIT: zapravo nista cudno kad su nasi komentatori hokeja obicno totalni laici koji hokej jedva da prate i ne razumiju se u njega pa umjesto ikakvog strucnog osvrta na igru, vrijeme krate nabrajanjem statistickih podataka igraca te njihovim karijerama

Inace ne samo da su komentatoti laici vec i 99 posto ljudi oko hokeja. Nisam u novinama niti na nekom portalu procitao u skoro 10 godina niti jedan iole kvalitetan clanak.
Slovenci su nam se na njihovom forumu smijali par puta iz komentatora. Nikada na press konferenciji nije postavljeno pitanje o igri, pitanja izmedju trecina su jeste li umorni te komentirajte igru.
Sjecam se bisera sa dnevnika da je neki igrac igrao ohio hockey league.
Nevjerojatno da u skoro 10 godina nisu naucili bas nista.

Bilo je bas prije negdje 10 godina prijenos NFLa na Z1 gdje su komentatori bili fenomenalni.

Ipak je vrh od svega komentar od Ljubica da svi moraju popusit gumenom ako dobiju utakmicu
A i Sporcke nam briljiraju danas, vele "svicarska senzacija".

Offline caipirinha

• Prva postava
« Odgovori #3279 u: 18. Svibanj, 2018, 20:59:28 »
Samo da velim sad odmah da tkogod dobije ovu tekmu Rusija - Kanada će biti izbačen od Finske u sljedećoj rundi
prvo skoči pa reci hop, u ovom slučaju Hopp Suisse
I to nije tocno, HOPP SCHWIIZ, ALLEZ SUISSE, FORZA SVIZZERA !! Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuiii !!

I sad cemo poslat Kanadere kuc, ili u tekmu 3./4  ;)
Zique Zaque Medvescaque

Offline caipirinha

• Prva postava
« Odgovori #3280 u: 18. Svibanj, 2018, 21:06:51 »
Jos nesto interesantno sto je napisao jedan user na austriskom forumu.
Svi najmladiji ekipe su se plasirali medu sadnji 8 i u polufinale idu 3 najmladenji ekipe  8)

A sta rade nasi majstori u Medvescaku, skuplaju sve moguce igrace iz "Dom staraca"  ;)
Zique Zaque Medvescaque

Offline caipirinha

• Prva postava
« Odgovori #3281 u: 19. Svibanj, 2018, 19:08:06 »
A sada "HOPP SCHWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZ". Idemo po finale ko prije 5 godina u Svedskoj  ;)
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2018, 23:54:55 od caipirinha »
Zique Zaque Medvescaque

Offline Ljuke

• Prva postava
« Odgovori #3282 u: 19. Svibanj, 2018, 21:20:42 »
Mmmmm, europsko finale?!?!

Daj Boze!

Offline Canuck

• Treća postava
  • **
« Odgovori #3283 u: 19. Svibanj, 2018, 21:26:16 »
Švicarci 100% u 3/3..jedan udarac, jedan gol  >:(
Hebiga ..Kanadjani su se dosta švercali ovaj turnir..zasluženo sa Amerima za Broncu

Offline Stolbun

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3284 u: 19. Svibanj, 2018, 21:43:19 »