Autor Tema: 1/3 Medveščaka - Vitjaz, 5.2.2017., 17:00  (Posjeta: 5040 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stolbun

• Registred player
  • Prva postava
Odg: 1/3 Medveščaka - Vitjaz, 5.2.2017., 17:00
« Odgovori #45 u: 05. Veljača, 2017, 21:54:10 »

Najsmjesniji trenuci tekme su mi bili u trecoj kad Jankovoc nije htel dodat Lessiu a ovaj nabija po ledu i zove ga :D

Pali smo zbilja muski.

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk

Ovo me podsjetilo na onu "rugala se sova sjenici"...

Ne znam čemu prigovori Perkovichu, ok je danas odigro, tim više što je stalno bio na ledu i to na njemu nepriprodnoj poziciji. Katić mi je super bio danas, šteta ako ode prije roka potrebnog za repku.
Si vis pacem, para bellum

Offline Vic Vega

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #46 u: 05. Veljača, 2017, 22:44:39 »
Za ove zadnje tri tekme, kolko god Rusi ne igrali na maksimumu, im se nema kaj prigovorit. Solidan oproštaj od KHL-a, a možda i od profi hokeja u (s)lijepoj našoj.
« Zadnja izmjena: 05. Veljača, 2017, 22:57:17 od Vic Vega »
Bears are giant, marauding, godless killing machines.

Offline spužva

• Registred player
  • All star
« Odgovori #47 u: 06. Veljača, 2017, 07:53:25 »
@JustThePine pa tak mi je djeloval.
Drkal je po paku kod naseg gola jedno 5-6 puta iz jednog tog drkanja je i ono opal  kad je otisel van u bolovima,klizal je lagano ne na svojem nivou.
Ne mislim to kriticki nego onak bas je zgledal bezvoljno

Offline Wild E Coyote

• Registred player
  • All star
« Odgovori #48 u: 06. Veljača, 2017, 09:32:20 »
Spužva, općenito je uvriježeno mišljenje, koje itekako pothranjuju naši komentatori na telki, da bekovi ne (moraju) barataju(ti) s pakom kao krila ili centri (općenito napadači) pa se to provlači kroz prijenose glupavim izjavama tipa: za jednog beka jako dobro barata pakom, ili od beka se ni nemre bolje očekivati i td, ali onda kad se dogode situacije u kojima napadači igraju bekove stvari se iskompliciraju.
Konkretno: ni jedan napadač ne kliže unatrag brže nego unaprijed, a bek to mora znati i moći. Drugo, remplanja na bandi za napadača su po principu ako nekaj ušićari super, ako bek zasere to je gajba koju prima njegova momčad. Ista je stvar i s bilo kojim gubitkom paka u obrani.
I kaj se dogodilo? Perkan je igral NA SIGURNO i zato ti je djeloval sporo i nezainteresirano. Glumac se isto popikaval po paku, pak mu je bežal uz bandu itd....

Da sumiram kaj hoću reći: Katić može odigrati krilo na razini većine igrača koje imamo u momčadi, ali ni jedno krilo/centar nemreju odigrati na razini bekova koje imamo. Da, shvatil si, volim dobrog beka više od dobrog napadača.

No, još jednom, to ne umanjuje njihov trud i muku koju su uložili u tekmu i zbilja su odigrali famozno. Na 2-2 mi je kroz glavu prošel Miracle on Ice (da, tam je bil  i jedan Hrvat, Pavelich), a kod 3-3 sam bil skoro uvjeren da ih imamo jer se njihovom golmanu tresla u ruka i hvatača i samo je odbijal sve pakove. Na žalost, Perzijanera je ponijela atmosfera i bezveze je zaradil isključenje iza njihovog gola (najgluplje moguće!) i jbg, ode mast u propast....
Those who came before me lived through their vocations
from the past until completion, they'll turn away no more

Offline JustThePine

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #49 u: 06. Veljača, 2017, 09:48:04 »
Upravo tak Kojote. Sa tim da bih dodal da su neki bekovi znali kud i kamo jace zeznut stvar nego kaj su Glumac i Perkan sinoc. Smith pogotovo. Tak da ovima u ovoj situaciji zbilja nemam kaj prigovoriti. Mozda to je navijacki od mene, mozda sam lose videl neke stvari, al zbilja nemrem prigovorit sinoc na nicemu. Tuzan sam bil jedino jer je uprava opet usrala sezonu nakon kaj sam se ponadal da bi moglo bit zbilja OK.

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk

The will to be stupid is a very powerful force.

Offline D.M.M

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #50 u: 06. Veljača, 2017, 12:25:39 »
Ako uzmem u obzir da je Perković igrao beka, odigrao je jako dobro, možda i najbolju utakmicu od kada smo u KHL-u.

Offline D.M.M

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #51 u: 06. Veljača, 2017, 12:27:01 »
Spužva, općenito je uvriježeno mišljenje, koje itekako pothranjuju naši komentatori na telki, da bekovi ne (moraju) barataju(ti) s pakom kao krila ili centri (općenito napadači) pa se to provlači kroz prijenose glupavim izjavama tipa: za jednog beka jako dobro barata pakom, ili od beka se ni nemre bolje očekivati i td, ali onda kad se dogode situacije u kojima napadači igraju bekove stvari se iskompliciraju.
Konkretno: ni jedan napadač ne kliže unatrag brže nego unaprijed, a bek to mora znati i moći. Drugo, remplanja na bandi za napadača su po principu ako nekaj ušićari super, ako bek zasere to je gajba koju prima njegova momčad. Ista je stvar i s bilo kojim gubitkom paka u obrani.
I kaj se dogodilo? Perkan je igral NA SIGURNO i zato ti je djeloval sporo i nezainteresirano. Glumac se isto popikaval po paku, pak mu je bežal uz bandu itd....

Da sumiram kaj hoću reći: Katić može odigrati krilo na razini većine igrača koje imamo u momčadi, ali ni jedno krilo/centar nemreju odigrati na razini bekova koje imamo. Da, shvatil si, volim dobrog beka više od dobrog napadača.

No, još jednom, to ne umanjuje njihov trud i muku koju su uložili u tekmu i zbilja su odigrali famozno. Na 2-2 mi je kroz glavu prošel Miracle on Ice (da, tam je bil  i jedan Hrvat, Pavelich), a kod 3-3 sam bil skoro uvjeren da ih imamo jer se njihovom golmanu tresla u ruka i hvatača i samo je odbijal sve pakove. Na žalost, Perzijanera je ponijela atmosfera i bezveze je zaradil isključenje iza njihovog gola (najgluplje moguće!) i jbg, ode mast u propast....
I ja cijenim više dobrog beka od bilo kakvog napadača.

Offline Drax

• Administrator - GM
  • All star
« Odgovori #52 u: 06. Veljača, 2017, 15:14:49 »

Sa svim se slažem pri čemu bih dodao kako me posebno "raduje" kad treneri parkiraju četvrtog napadača kod igrača više, jer "braniči ne znaju s pakom, nemaju pregled igre, bla-bla". Onda ta "zvijezda od napadača" zgubi pak na plavoj jer mu to nije radno mjesto i imamo frku.

Citat:
Na žalost, Perzijanera je ponijela atmosfera i bezveze je zaradil isključenje iza njihovog gola (najgluplje moguće!) i jbg, ode mast u propast....

Mahbod je moj "veliki ljubimac" i kandidat za najpreplaćenijeg igrača ove sezone. Zašto? Tip kojem je najveći domet u karijeri prvo mjesto na listi strijelaca poljske lige dobije ugovor za KHL. Igra stalno dok se ne ozljedi, a potom opet. Igra s igračem više i postigne jedan, jedini gol u prvenstvu.

Ne znam preko koje veze je taj igrač došao u Medveščak, ali on ne bi bio pojačanje ni u EBEL-u, a doveden je u Zagreb bez probe.

Offline spužva

• Registred player
  • All star
« Odgovori #53 u: 06. Veljača, 2017, 17:58:49 »
@ Koyote sve 5 !
Ja ti uopce ne gledam hokej na naci  koji si ti opisal nego cisto ko mi kak zgleda na ledu.
Jucer mi je Perkovic bas zgledal bezvoljno.
Ovo je sezona u kojoj sam pogledal 2 tekme u DS -u, jucer i jednu na pocetku.
I kak sam reko ak se ovaj Vitjaz bori za PO onda nek ide sve u krasan k....
 Bez obzira kaj mi ovdje ne pripadamo po nicem ja bi ipak pogledal jos koju sezonu KHL-a a ak se desi EBEL nebum nezadovoljan.

Offline Roadrunner

• Registred player
  • All star
« Odgovori #54 u: 06. Veljača, 2017, 20:26:21 »
Imam osjećaj da ovi koji zazivaju ebel budu prvi koji buju vikali kada krene prcanje sa suđenjem, a odnos kakav su onda imali prema nama mislim da će nam se činiti fenomenalim ako se sada pokunjeni vrnemo.
Odjebi EBEL!

Offline Wild E Coyote

• Registred player
  • All star
« Odgovori #55 u: 06. Veljača, 2017, 20:42:01 »
Fussi je u penziji već nekoliko godina. Ne znam kaj je s Dremeljom i Trilarom...?
Those who came before me lived through their vocations
from the past until completion, they'll turn away no more

Offline trnje26

• Registred player
  • Treća postava
  • **
« Odgovori #56 u: 06. Veljača, 2017, 20:47:16 »

Offline Sakic scores

• Registred player
  • All star
  • H in hockey stands for Hitting...
1/3 Medveščaka - Vitjaz, 5.2.2017., 17:00
« Odgovori #57 u: 06. Veljača, 2017, 21:05:23 »
Meni je ova točnija jer Lemelin (58 NHL tekmi) je zamijenio Gebeija (KHL), nema više Dremelja..
Došla je i NHL legenda Kimmerly koji se umirovio nakon 20 sezona a tu mu je namijenjena uloga mentora mlađim sucima.
Na ovoj listi doduše nema Bettine Angerer koja je najavljena prije sezone..

http://www.eishockeyschiedsrichter.at/schiedsrichter/ebel-schiedsrichter/
« Zadnja izmjena: 06. Veljača, 2017, 21:11:31 od Sakic scores »
Get a life. A HOCKEY life.
Nothing else matters.

Offline TeamCanada2002

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #58 u: 07. Veljača, 2017, 20:21:52 »
Sorry kaj otvaram već zatvorenu temu, al nisam se dotaknuo Garnetta i njegovih 48(!!) obrana u tekmi - isto svaka čast s obzirom na okolnosti!
Stvarno je bila tekma za pamćenje! ;)