Autor Tema: Medveščak - Baris, 11.1.2017., 19:00  (Posjeta: 3408 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sakic scores

• Registred player
  • All star
  • H in hockey stands for Hitting...
Medveščak - Baris, 11.1.2017., 19:00
« u: 10. Siječanj, 2017, 14:55:47 »
Gužva u rasporedu k'o u čekaonici mojeg Doma zdravlja…

Severstal smo prežvakali pa idemo dalje jer već sutra termin imaju „snježni leopardi“.

Omjer u Zagrebu im je pobjeda i dva poraza, od čega najuvjerljiviji prošle sezone kada smo ih ostavili na 0 bodova i golova a strijelci su bili Jämtin,Glumac i Mertl. Bila je to i jedna od napetijih i nervoznijih tekmi uz dosta obračuna gdje je i Perkan nalupao „mini Psiha“ a uz dotičnog su kaznu igre zaradili i Ellerby te s naše strane Parlett. Toliko o tome a mi se okrećemo sadašnjosti.

Nakon što početkom studenog u Astani oni nama nisu dopustili ni pogotka, spojili su uvjerljive pobjede nad Slovanom i Avtomobilistom zatim doživjeli katastrofu kod SKA (9:0) pa nastavili „toplo – hladno“ sistemom uz 5 pobjeda i 5 poraza (uz novi potop od Lokomotiva 7:1) prije odlaska na turneju po dalekom istoku. 

Kunlun im se osvetio za poraz u Astani te ih pomeo pogocima Marčinka (2), Collinsa, Järvinena i Vidella a počasni pogodak postigao je Dawes nakon odlične asistencije Bochenskog na desnu vratnicu.

Amur je vodio pogotkom Zohorne do posljednjih trinaest minuta utakmice. Tada Dawes u gužvi pred golom odlično reagira i postiže „touchdown“ a pet minute kasnije Starčenko prolazi kroz obranu kao brzi vlak te iz drugog pokušaja pogađa lijevi kut i ujedno odlučuje i pobjednika susreta.

Protiv Admirala vodstvo donosi Puškarjov, popravivši pokušaj Panjukova a povisuje Starčenko koji se također spretno zavukao pred gol.
Na samom početku posljednje trećine zaostatak smanjuje Krasnoslobodcev  ali svaku sumnju u pobjednika otklonio je Boyd s dva pogotka unutar samo minute i pol. Prvo je pobjegao po lijevoj strani te s visine bulija odlično pogodio suprotni kut a potom izbliza i opet s lijeve strane fino potkopao pak u bliži kut. Prilično zadovoljni učinkom turneje (6/9 bodova) okrenuli su se domaćoj utakmici protiv Traktora.

A sve je to loše izgledalo skroz do početka posljednje trećine u koju je Traktor ušao s velikom prednošću pogocima  Szczechure (2) i Petrova.
Tada Baris dolazi na korak do poravnanja  pogocima Barkera, krasno s plave linije u lijeve rašlje te Dawesa skroz iskosa s desne strane u suprotni kut ali gosti im bježe na „+2“ pogotkom Kručinjina. Pogodio je doduše još jednom lijepo izvana Dawes ali bolje od minimalnog poraza nije išlo. U samoj završnici je potpuno izgubio živce Bochenski te zaradio i kaznu igre.

Teški niz utakmica nastavio se gostovanjem  „Magnitke“  i  Avangarda.

„Lisice“ su u prvih dvadeset minuta popile čak četiri komada a glavni meštar ceremonije uz ostvareni „hattrick“ bio je Dawes. 
Započeo je u 1. minuti nakon brze kontre a potom s lijevog bulija popravio pokušaj St.Pierrea.  Kratko mu se pogotkom s desnog bulija u „šou“ ubacio Ivanov i usput poslao „Vasju“ s gola da bi za kraj trećine opet Dawes majstorskim bekhend udarcem prebacio Zagidulina kao da su na haklu. U nastavku su se gosti pokrenuli te došli vrlo blizu pogocima Mozjakina, Filippija i Timkina ali pobjeda je zasluženo pripala „snježnim leopardima“ za koje u posljednjoj sekundi još Boyd pogađa praznu mrežu. 

„Jastrebovi“ su pak dobro poletjeli pogotkom Zubova , poravnanje je početkom 3/3 donio Panjukov lijepim bekhend udarcem na lijevoj vratnici, preokret  St.Pierre, topovski s lijevog bulija u suprotne rašlje dok je točku na I stavio Puškarjov pogodivši praznu mrežu. Baris je bio posebno goropadan u tih posljednjih dvadeset minuta gdje su uputili jednaki broj udaraca kao Avangard u cijeloj utakmici (!) a navijači su napokon mogli biti malo zadovoljniji pogledom na tablicu gdje su njihovi ljubimci uhvatili zonu doigravanja, tijesno ispred Kunluna i Admirala.

Protiv Spartaka je briljirao nesavladivi Poulin s  38 obrana a napadači su za sigurnu pobjedu dodali po pogodak u svakoj trećini. Prvo je Trivino zaslugom velikog paceraja gostujuće obrane ostao sam ispred Svenssona,  potom je Dawes krasno spremio pak u bliži kut s desnog bulija a za kraj je još i Boyd pogodio praznu mrežu.

Domaći navijači vjerojatno su se pripremali za uspješan nastavak domaćeg niza ali čekao ih je hladan tuš. Probuđeni Soči koji je tekmu prije “petardom“ riješio Avtomobilist uvalio im je četiri pogotka (Zaharčuk,Pepeljajev, Kosticin i Aleksandrov) a usput im je i Barulin „spustio rampu“ te sačuvao čistu mrežu uz 33 obrane.

Naposljetku su dočekali Torpedo koji u vodstvo dolazi u 5. minuti susreta preko Osipova a prednost povećava Ashton na samom otvaranju posljednje trećine. Ubrzo međutim  Bochenski prolazi iza gola i školski poslužuje Boyda no do kraja susreta ponovno pogađa Ashton ovog puta u praznu mrežu i potvrđuje pobjedu Torpeda.

Glede navala tek su mjesta zamijenili Puškarjov i Panjukov te bismo mogli vidjeti:

1.  Dawes-Boyd-Bochenski
2. Shinnimin-St.Pierre-Puškarjov
3. Hudjakov-Kučin-Ivanov
4. Grents-Trivino-Panjukov

I kako to već sezonama biva, predvodi ih navala Dawes  (15+7) - koji inače u sezoni ima bod po tekmi - Boyd (5+3) - Bochenski  (3+11) a slijede St.Pierre (4+12), Kučin (3+5), Puškarjov (3+3) i Barker (3+2). Po 2 su dodali Trivino (2+4), Ivanov i Lipin (obojica 2+2) dok strijelce uvijek precizno nalazi Dallman (1+10).

Iako je to „kibidabi“ tema ali dojma sam da se Baris ne bi ovako „koprcao“ da je Boyd mogao odigrati više od te 1/3 tekmi a nezgodan im je jako i gubitak Starčenka u susretu protiv Admirala.

Obojica golmana su dosta „klimava“ te variraju od „shutouta“ do „blowouta“.

Karlsson je započeo 16 utakmica  i jednom  mijenjao Poulina, u prosjeku prima gotovo 2,5 pogodaka uz 90% obrana.

Poulin je započeo 6 utakmica  i 2 puta mijenjao Karlssona,u prosjeku primio 2,25 pogodaka uz 89,5% obrana.

Iz Langnaua su doveli kanađanina Shinnimina dok se povratak Starčenka očekuje krajem siječnja. Zanimljivo, prvotno im se potkrao tipfeler da se vraća u listopadu 2017. što je odmah stvorilo frku kod navijača pa su na kraju „požar gasili“ hitnom ispravkom.

Sigurno ih frustrira što se nikako ne mogu maknuti van dometa „crte razgraničenja“ od koje su udaljeni samo 2 boda ali to je njihov problem, a mi gađamo 6. od 7.

Također se i mi na forumu možemo pohvaliti da smo (još tamo od Traktora) za prošlu tekmu uspjeli „natući“ 3 stranice u temi pa ajmo to nadmašiti.  8)
« Zadnja izmjena: 10. Siječanj, 2017, 14:59:52 od Sakic scores »
Get a life. A HOCKEY life.
Nothing else matters.

Offline Wild E Coyote

• Registred player
  • All star
Odg: Medveščak - Baris, 11.1.2017., 19:00
« Odgovori #1 u: 10. Siječanj, 2017, 17:46:24 »
Da, ta tekma protiv Barisa lani mi je bila jedna od najboljih, ako se ne varam onda je Kvapil briljiral i nakon toga odma dignul sidro....
Those who came before me lived through their vocations
from the past until completion, they'll turn away no more

Offline Sakic scores

• Registred player
  • All star
  • H in hockey stands for Hitting...
« Odgovori #2 u: 10. Siječanj, 2017, 18:35:43 »
Preklani je to već kume, leti vrijeme..
Dignul je sidro mjesec i pol nakon toga.
Get a life. A HOCKEY life.
Nothing else matters.

Offline Sulejman

• Druga postava
« Odgovori #3 u: 11. Siječanj, 2017, 07:26:58 »
Ajmooooooo!!!
I envy my dog because... He always tries to put his head between some girls legs, and they pet him!

Don't shoot the messenger!

Sve motore na desetku, nek reaktor kipi, lampice se pale gase, hiperpogon škripi!

Offline Wild E Coyote

• Registred player
  • All star
« Odgovori #4 u: 11. Siječanj, 2017, 07:57:47 »
Gejm dej!

Da vidimo danas čija majka crnu vunu prede i pošto je Musa prodal jarca!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline caipirinha

• Prva postava
« Odgovori #5 u: 11. Siječanj, 2017, 14:32:20 »
4 Tekme sad sam gledao uzivo u Brlogu i 3 smo pobijedili, nije lose  ;)
Mislim da ce bit danas jos teze da dobijemo tekmu. Ali ko zna, valda ce bas danas Giroux "explodirati" i zabit golove  ;)
ZIG ZAG Medvescak  :D
Zique Zaque Medvescaque

Offline Wild E Coyote

• Registred player
  • All star
« Odgovori #6 u: 11. Siječanj, 2017, 15:07:05 »
Stari, jesi ti onaj koji nosi 7 šalova, dres Zuga i Medveščakov dres sa Spenglera? Bil si na sektoru B protiv Sjeverstalja?

Offline TeamCanada2002

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #7 u: 11. Siječanj, 2017, 16:03:03 »
Ajmo ekipa gazi leoparde!
Nadam se da će "preostali" i Mrkva naći inspiracije i motivacije! (teško se žrtvovat i ginut na terenu kad kad ti kasni plaća i kad skužiš da pobjeda/playoff nije vodstvu kluba cilj, dapače, cilj je ne doseći playoff) :(
Zig Zag!

Offline caipirinha

• Prva postava
« Odgovori #8 u: 11. Siječanj, 2017, 16:09:58 »
Stari, jesi ti onaj koji nosi 7 šalova, dres Zuga i Medveščakov dres sa Spenglera? Bil si na sektoru B protiv Sjeverstalja?

Nisam taj, to je bio navijac Zuga koji sam upoznao na turniru u Biasci Svicarska pred 3 godina. Ja sam ti nosio dres od ZSC Lions  ;)
Zique Zaque Medvescaque

Offline Roadrunner

• Registred player
  • All star
« Odgovori #9 u: 11. Siječanj, 2017, 19:07:41 »
Gool

Odjebi EBEL!

Offline Roadrunner

• Registred player
  • All star
« Odgovori #10 u: 11. Siječanj, 2017, 19:09:58 »
Ništa offside.

Odjebi EBEL!

Offline okvardz

• Registred player
  • Treća postava
  • **
« Odgovori #11 u: 11. Siječanj, 2017, 19:10:10 »
Nije

Offline Wild E Coyote

• Registred player
  • All star
« Odgovori #12 u: 11. Siječanj, 2017, 19:47:52 »
Koji kretenizam. Nije gol opal zato kaj su svi mislili da je offside i stali. Žal mi Smejkala, odigral hebenu asistencu za Budaleca
Općenito, ne igramo niš lošije nego inače. Jedino Brzom treba noge potrgat , a Lesi nek na parkingu s kamenom napiše poslije tekme 1500 puta: Neću više bit sebičan, odsad dodajem i drugima

Offline Roadrunner

• Registred player
  • All star
« Odgovori #13 u: 11. Siječanj, 2017, 20:13:13 »
Ode Hedberg u Švedsku.

0:1

Odjebi EBEL!