Autor Tema: Meveščak - Lokomotiv, 2.2.2017.  (Posjeta: 2580 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FearlessBear

• Registred player
  • All star
Odg: Meveščak - Lokomotiv, 2.2.2017.
« Odgovori #30 u: 02. Veljača, 2017, 23:43:20 »
Kaže od Miločića tata da Lessio namjerno radi sranja jer je ljut jer ga nisu pustili.

Sent from my iPhone using Tapatalk
A neko ga je htel?!?? Sigurno su u redu stajali za njega

Sent from my iPhone using Tapatalk
mozda sam samo ja lud,al ne kuzim kaj si se nameril na lessia.kod njega mi se jedini problem cini kaj decko nema s kim igrat,kaj su svi nasi uvijek korak iza njega
#29 #44 #55  
19.4.2012.  09:56  Return of the BRM

Offline Atrey

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #31 u: 02. Veljača, 2017, 23:48:39 »
Ste vidli ono kad je Miličić imal onu šansu, a Lessio dođe iza njega i gurne ga na pod. Ruski komentatori su crkavali od smijeha... :D

Offline Wild E Coyote

• Registred player
  • All star
« Odgovori #32 u: 03. Veljača, 2017, 07:45:54 »
mozda sam samo ja lud,al ne kuzim kaj si se nameril na lessia.kod njega mi se jedini problem cini kaj decko nema s kim igrat,kaj su svi nasi uvijek korak iza njega

On ne cijeni ni klub, ni momčad i igra samo za svoju statistiku. Solira, zabija se, ne doda nikom ni pod razno. Samo da te podsjetim, on je došel umjesto Brullea, dakle još je momčad bila na okupu (osim McMillana koji je otišel u isto vrijeme kad i Brulle), dakle nije da nije imal s kim igrat. Ona njegova kruženja oko zone pa šusanje u prvog beka do sebe itd....
Je, zabil je nekaj golova, ali dobar igrač, istinski dobar i sve suigrače oko sebe čini boljima, a Lessio igra samo za sebe i svoju statistiku. Još kad tome dodamo sklonost glupavim isključenjima, onda imaš to kaj imaš
Those who came before me lived through their vocations
from the past until completion, they'll turn away no more

Offline spužva

• Registred player
  • All star
« Odgovori #33 u: 03. Veljača, 2017, 10:00:03 »
Preživjeli su.. I pričat će.
Najviše mi je žao kaj Miličić nije ono ugural nutra..

Šteta, valjda bu protiv Vitjaza nekaj ušlo. Za nekoga tko je najveći dio sezone igrao JEBEL i Slohokej napravio je jako puno čistih ulazaka s pakom u trećinu. Kad znamo koja je razlika u  kvaliteti i brzini, za svaku pohvalu ! Četiri šuta na gol.
Popravil se "Velesajamski Kinasevic" ili kaj...?😂😂

Offline JustThePine

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #34 u: 03. Veljača, 2017, 12:21:09 »
Lessio je na žalost jako sebičan igrač. Ne pamtim da sam vidio tolko sebičnog igrača u hokeju. Kaj se sudaca tiče, moram ustvrditi da su sva isključenja zaslužena. Larkinovo nisam vidio, aili ako je bilo onak kak neki vele, onda nema zbora o tome. Namjerno ili ne, kazna je takva. Lessieva disciplinska je isto bila čista ko suza. Parlettu je sudac kriv kaj nije dobio samo kaznu za grubost. Da ga je pustio onak ludog na Rusa, dobili bi kaznu za šoru i mirna Bosna. Ovak je popizdio na suca i natezal ga za dres te ga odgurivao kako bi ga se oslobodio. Na žalost, glavni sudac na to ne smije žmiriti i treba kazniti takvo ponašanje. More bit nama pravo ili krivo, ali da smo gledali tekmu ko neutralni navijači svi bi se složili da takav događaj ne smije biti progledan kroz prste. 

Kaj se tiče ekipe na ledu, prezadovoljan sam borbom i angažmanom. Zgubili smo od jačeg i boljeg, a da im je bilo svejedno kad smo dali četvrtoga, nije. Za to su dobili moj pljesak na kraju tekme. Naši su odigrali jako dobro. Janković je imal asistenciju koja mu nije pročitana, a izgleda nije ni pisana. Ili sam ja krivo videl prije gola Arkalova da je Janković proslijedio pak? Kako god, dečki su fino odigrali i kak sam pročital nečiji komentar, još uvijek imaju obje noge i ruke.
The will to be stupid is a very powerful force.