Autor Tema: KHL  (Posjeta: 307241 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bosut

• Četvrta postava
  • *
Odg: KHL
« Odgovori #3780 u: 05. Travanj, 2018, 10:00:02 »
Kao što se i očekivalo, Erkka Westerlund više nije trener Ufe... Potvrđeni i odlasci Scrivensa, Gončarova, Bartulisa, Junkova i Korotkova...

Offline Mannheim

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #3781 u: 06. Travanj, 2018, 21:07:16 »
Bome trener CSKA dobio ovu utakmicu. Maknuo Sorokina s gola, stavio Johanssona, a on mu vratio s 29 obrana.

Sad je pitanje mogu li to završiti u Moskvi u nedjelju.

Offline Canuck

• Treća postava
  • **
« Odgovori #3782 u: 08. Travanj, 2018, 19:21:03 »
Bravo CSKA !!!

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3783 u: 08. Travanj, 2018, 21:07:12 »
Za mene neočekivano, pogotovo nakon uvjerljivog poraza u trećoj utakmici. Ipak, potpuno zasluženo slave i to po meni prvenstveno zahvaljujući svom rezervnom vrataru Johanssonu koji je najprije ostvario shutout u petoj, a danas zaključao vrata nakon lošeg starta Sorokina. SKA se ispuhao, očito je u momčadi vladalo zasićenje nakon osvajanja OI, Znarok je to sigurno znao, ali nije uspio obuzdat. Drago mi je da je ovako završilo, a vjerujem da je i svim ljubiteljima KHL-a. Nije da se CSKA puno razlikuje od SKA u proračunu i trošenju, ali su ipak drugi svijet što se toga tiče. Gori su po tom pitanju i u Ak Barsu koji se već desetljeće ponašaju ko pijani milijarderi.

Na kraju ipak imamo sasvim otvoreno finale u kojem mislim da je sve moguće, Sekač će jako falit Ak Barsu, ali će i CSKA bit bez Kiseljevič koji je danas dobio potres mozga. U svakom slučaju, finale koje će se isplatit pogledat.

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
« Odgovori #3784 u: 09. Travanj, 2018, 11:52:54 »
Toplina u srcu čim vidim da SKA-ovci ispadaju. Biti će interesantno finale, nadam se da ću uspjeti uloviti što više utakmica s obzirom da zbog putovanja ništa od ove odlične (kako sam čuo) serije nisam vidio....
To play the game is good,
To win is better,
But to love the game is best of all

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3785 u: 10. Travanj, 2018, 10:08:15 »
Ispadanje je poprilično pogodilo SKA i već su krenuli u preslagivanje momčadi, nužno potrebno kako bi se u budućnosti momčad uklopila u ograničenje plaća. Kovaljčuk je već najavio da ide u NHL, a ako mu se bude smanjivao ugovor, isto bi mogao učinit i Vojnov. Šipačjov je poprilično šikaniran bio na kraju sezone i ne bi me čudilo da promijeni klub, sumnjam u ponovni pokušaj u S.Americi. A što se Znaroka tiče, mislim da je s njim ogotovo i da će se odsad potpuno posvetit reprezentaciji, makar sam to još nije potvrdio.

SKA će definitivno trebat malo pomladit momčad, a za to će definitivno bit prilike s obzirom da su im filijale i u MHL-u i VHL-u ušle u velika finala te obiliju zanimljivim igračima koji zaslužuju priliku. Zanimljivo je da će u finalu VHL-a igrat obje momčadi iz Sankt Peterburga, SKA Neva kao filijala i Dinamo kao samostalan klub i filijala Vitjaza. U finalu MHL-a SKA 1946 suočit će se s Lokom iz Jaroslavlja.

Offline Dugi_Otok

• Druga postava
« Odgovori #3786 u: 10. Travanj, 2018, 13:32:18 »
Ispadanje je poprilično pogodilo SKA i već su krenuli u preslagivanje momčadi, nužno potrebno kako bi se u budućnosti momčad uklopila u ograničenje plaća. Kovaljčuk je već najavio da ide u NHL, a ako mu se bude smanjivao ugovor, isto bi mogao učinit i Vojnov. Šipačjov je poprilično šikaniran bio na kraju sezone i ne bi me čudilo da promijeni klub, sumnjam u ponovni pokušaj u S.Americi. A što se Znaroka tiče, mislim da je s njim ogotovo i da će se odsad potpuno posvetit reprezentaciji, makar sam to još nije potvrdio.

SKA će definitivno trebat malo pomladit momčad, a za to će definitivno bit prilike s obzirom da su im filijale i u MHL-u i VHL-u ušle u velika finala te obiliju zanimljivim igračima koji zaslužuju priliku. Zanimljivo je da će u finalu VHL-a igrat obje momčadi iz Sankt Peterburga, SKA Neva kao filijala i Dinamo kao samostalan klub i filijala Vitjaza. U finalu MHL-a SKA 1946 suočit će se s Lokom iz Jaroslavlja.
Jel nije Vojnov dobio zabranu u NHL-u?. Sječam se da mu nisu dali igrati niti na Svjetskom kupu.

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3787 u: 10. Travanj, 2018, 13:54:51 »
Nemam pojma stvarno, znam samo sto procitam u ruskim medijima.

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
« Odgovori #3788 u: 10. Travanj, 2018, 17:03:55 »
Ako se ne varam Vojnov se ne smije niti vratiti u SAD, a kamoli igrati u NHL-u gdje je doživorno suspendiran. :-\
To play the game is good,
To win is better,
But to love the game is best of all

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3789 u: 10. Travanj, 2018, 17:13:33 »
Odlično, pojma nisam imao jer kao što rekoh, NHL ni tamošnji hokej uopće ne pratim već par godina. Od ljudi koji bi sljedeće sezone trebali tamo zasad se spominju po meni prosječni igrači čak i za KHL, vratar Ilja Samsonov iz Metalurga, Ilja Ljubuškin iz Metalurga i Lukaš Radil iz Spartaka. Sigurno će bit i povratnika, zasad su sigurni Mironov koji je već potpisao za Dinamo te Slepišev koji se prije par dana na twitteru pozdravio s Amerikom (ili Kanadom, gdje god da je igrao, pojma nemam).

Od ostalih vijesti, nagađa se da bi Znaroka u SKA-u trebao zamijenit Ilja Vorobjov. Dawes definitivno odlazi iz Barisa i u potrazi je a klubom koji će se borit za naslov u KHL-u. Gdje god da pođe, taj klub će itekako profitirat. Jepačincev potvrđen kao trener Spartaka u novoj sezoni, a uz Radila koji bi trebao u NHL, navodno će dovesti vratara Hudačeka iz Severstala.

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3790 u: 13. Travanj, 2018, 17:23:24 »
Vijest dana stiže iz Slovačke - Gazprom Export postaje glavni sponzor Slovana. Zanimljivo je da kad god da su se u Slovanovoj KHL eri pojavili financijski problemi da se odmah odnekud pojavio bogati sponzor spreman popuniti rupe. Prevažan je to član za ligu isto kao što je prevažno za Rusiju da drži svoj kapital u jednoj srednjoeuropskoj državi. Slovan bi po meni MORAO okupiti što više slovačkih reprezentativaca uz ponekog vrhunskog stranca kako bi konačno imali konkurentnu momčad za razinu KHL-a. Ne treba ni spominjat od kolike bi to krucijalne važnosti bilo za pomalo umirući slovački hokej.

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3791 u: 14. Travanj, 2018, 16:58:51 »
Ako se po jutru dan poznaje, čeka nas fenomenalna finalna serija. Prva trećina fantastična, dominacija i minimalno vodstvo Ak Barsa u sjajnoj atmosferi pune i glase Tatneft arene, tempo strašno visok, igra na visokoj razini i zasad pomalo stidljivi CSKA koji samo zahvaljujući odličnom Johanssonu na golu i nevjerojatnim promašajima Klinkhammera i Tkačjova gubi samo s 1-0. Idemo dalje, sve preporuke za potencijalno gledateljstvo, Sportklub nažalost ne prenosi, ali je zato prijenos druge slovenske lige našao svoje mjesto u eteru...

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3792 u: 16. Travanj, 2018, 18:54:49 »
Prati li itko finale? Ak Bars nastavlja u odličnom ritmu, nakon što su dobili prvu sad vode i u drugoj uz stvarno dominantnu igru, pogotovo s igračem više kojeg su doveli do savršenstva. Upravo je Azevedo danas i bio strijelac iz jedne odlične akcije s igračem više.

Inače, Znarok osim što je odstupio s klupe sad je odtupio i s klupe reprezentacije tik pred SP, a zamijenit će ga Ilja Vorobjov uz asistenciju Anvara Gatjatulina iz Traktora. Dva mlada stručnjaka za jednu novu eru ruske reprezentacije, nakon dugog vremena vadavine starijih stručnjaka Zinetule, Slave Bikova i sad Znaroka.

Offline TeamCanada2002

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #3793 u: 16. Travanj, 2018, 19:00:10 »
Ja na žalost sam preko khl web stranice rezu.. Ne stižem više.
Dal znaš zakaj je Sorokina stavil nutra kad je Johansson u životnoj formi?

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3794 u: 16. Travanj, 2018, 19:40:09 »
Johansson je ipak drugi vratar pa premda je iskoristio priliku u zadnjih par utakmica serije sa SKA, čekalo se i najmanje posustajanje za povratak Sorokina i ono se dogodilo u prošloj utakmici kada ga je Galijev dvaput svladao iako ni za jedan od tih golova nije bio baš odgovoran.