Autor Tema: KHL  (Posjeta: 314938 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
Odg: KHL
« Odgovori #3840 u: 04. Lipanj, 2018, 12:23:19 »
Titov novi trener Čeljabinska!  8)
"Only my best friends can call me Demo,".

"No, that's not true. Anyone can call me Demo."

Pavol Demitra

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #3841 u: 05. Lipanj, 2018, 16:18:31 »
Skabelka novi trener Barysa.  8)

Pavol Demitra

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3842 u: 06. Lipanj, 2018, 11:18:21 »
SKA konačno službeno potvrdio trenerski sastav za sljedeću sezonu, ponovno će bit isti kao reprezentacije - Ilja Vorobjov kao glavni, a a Anvar Gatjatulin i Aleksej Kudašov kao pomoćnici. Svaki od njih bi i sam bio kvalitetan pretendent za SKA, a kamoli svi trojica. Nije mi jasna motivacija jednog Kudašova koji je u karijeri već toliko toga postigao kao glavni trener da pristane bit pomoćnik jednom Vorobjovu. Zapravo, jasno mi je, plaćaju ga valjda duplo više nego u Lokomotivu.

SKA je dosta oslabljen, igrači koje dovodu su razina ispod nego prošle sezone - danas su naprimjer potpisali Alekseja Kručinjina iz Traktora. Bit će zanimljivo vidjet kako će ta na papiru dosta slabija momčad izgledat, mada me ne bi čudilo i da netko od ovih koji kao odlaze tipa Vojnov i Kovaljčuk na kraju ipak ostanu.

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #3843 u: 18. Lipanj, 2018, 06:50:09 »
26. i 28. 10. Jokerit i Slovan igraju dvije tekme u Beču.

Pavol Demitra

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3844 u: 28. Srpanj, 2018, 17:07:01 »
Ovo svjetsko prvenstvo i naše srebro totalno mi je skrenulo pažnju s događanja u KHL-u, a utjecalo je i na tamošnje klubove jer je zanimljivih događanja, transfera i svega ostalog bilo stvarno minimalno. Od većih transfera vrijedi spomenut povratak Jakupova koji je potpisao za SKA, a preko bare se uputio cijeli kontingent iz CSKA - Ničuškin, Kiseljevič i Ožiganov, a po svemu sudeći uskoro će i Šumakov. Ipak, neke su i vratili, mlade AHL-ovce Tolčinsko i Korosteljova.

Što se Avangarda tiče, sve izgleda savršeno, i pojačanja i novi trener, i sve što radi novi predsjednik Sušinski. Klub je kon ačno prodisao i nakon dugo, dugo godina izgleda zreo za jednu odličnu sezonu. Međutim, dogodio se jedan problem, najneočekivaniji mogući. Naime, rutinski pregledi otkrili su teško oštećenje u temeljima Arene Omsk koji onemogućuju njezino korištenje na dulje vrijeme dok se sve ne popravi. Klub je tako iznenada ostao beskućnik i morat će čekat da se samo 10 godina stara i super-moderna dvorana obnovi kako bi mogli igrat utakmice u svom gradu. Trenutno su u potrazi za novim privremenim domom, a izgleda da je najrealnija opcija Arena Mitišči u istoimenom gradu u moskovskom predgrađu, dom danas ugaslog Atlanta.

Stari Avangardov dom, dvorana Viktor Blinov je potpuno zapuštena i nema se vremena osposobit je za razinu KHL-a pa je tako izvjesno da Avangard neko vrijeme na startu sezone neće igrat u Omsku. Što će bit, nitko ne zna. Hoće li u kratko vrijeme krpat ta oštećenja i osposobit dvoranu za cijelu sezonu uz možebitne dugoročne negativne posljedice ili će se to odmah napravit i obnovit kako treba za sve vremena. U svakom slučaju, totalno glupa distrakcija momčadi u pripremama za novu sezonu.

Offline Pršljen

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #3845 u: 06. Kolovoz, 2018, 11:24:40 »
Počele i pripremne utakmice koje inače nikad ne pratim jer su bezveze, ali zanimljivo je da je jučer svoju prvu odigrao SKA te razbio Kunlun 5-0, a u listu strijelaca se nakon samo 34 sekunde u novom dresu upisao Nail Jakupov. Igrao u liniji s Gusevom i Prohorkinom, trebali bi rasturat ove sezone. Jakupov je čovjek koji će eksplodirat u KHL-u, s ovako ofenzivnom talentiranom momčadi i s nešto sporijim obranama s više prostora za kreaciju.

Iako imenima slabiji nego lani, ovaj SKA će opet harat ligom, možda samo ne tako uvjerljivo. Čak bi se usudio reć da je Ak Bars imenima, a i po uigranosti jači od njih te u sezonu ulazi kao glavni favorit. CSKA dosta, dosta slabiji, najnoviji potpis Jannika Hansena pokazuje koliko su im se kriteriji snizili. Na istoku Metalurg i Avangard dosta jači nego lani, a na zapadu uz armejce definitivno Dinamo glavni pretendent za vrh, prije Lokomotiva koji je naizgled nešto slabiji nego lani.