Autor Tema: KHL Medveščak: transferi  (Posjeta: 1789182 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Početnik

• Registred player
  • Druga postava
Odg: KHL Medveščak: transferi
« Odgovori #20415 u: 05. Srpanj, 2018, 16:21:09 »
Ovaj Sylvestre mi je malo sumnjiv. Dosta loš +/- u ECHL-u i ogroman broj PIM u većem dijelu karijere. Ne znam kako će se aklimatizirati na EBEL kriterij.

Offline Atrey

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #20416 u: 05. Srpanj, 2018, 21:23:43 »
Dobili smo prva dva centra izgleda....

Pogledaj kakvog igrača je potpisal Bolzano. Taj je materijal za prva dva centra... No, treba vidjeti koji su ciljevi kluba uopće...

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
« Odgovori #20417 u: 06. Srpanj, 2018, 00:03:46 »
Ovaj Sylvestre mi je malo sumnjiv. Dosta loš +/- u ECHL-u i ogroman broj PIM u većem dijelu karijere. Ne znam kako će se aklimatizirati na EBEL kriterij.

Istina i meni je to prvo upalo u oči, ali treba uzeti u obzir da u te dvije sezone prije dolaska u Europu  u kojima je imao izražene minus statistike  - s Condorsima 14/15 završio s 26 pobjeda i 38 poraza, te s Jackalsima 16/17 sa 17 pobjeda i 47 poraza što znači da nije isključivo njegova krivica, nego je očito da se dio može pripisati i performansama momčadi općenito. Npr. sezonu između te dvije je bio u + te je i dalje ostvario dobar broj bodova. Osim toga izgleda da može utrpati pak u mrežu što je naravno ključno da prenese kod nas.
Što se njegovih PIM-ova tiče, to su inače minute dostajne samo igrača koji se ne boje baciti rukavice, što nam uopće ne škodi, dapače to je bio segment koji je smetao dosta navijača lani, a koji smo izgubili u top lajnama s izostankom Perkana.
Vidjeti ćemo kako će taj prelazak izgledati kod nas, važno je da prebaci bodovni učinak i da se prilagodi kriterijima EBEL-a kao što si rekao s obzirom da je EIHL ipak liga di se momčadi trpaju masivnim Kanaderima kojima nije problem pošorati se kad god treba. O ECHL-u da ne pričam....
Armstrong mi izgleda kao iskusan TW centar koji je prošao dosta toga u Europi, pogotovo je dobro što je bio i gore sa Skandinavcima, ali opet to je sve skautiranje po EP-u, ništa nam ne znači dok ih ne vidimo kako igraju, ali ja sam za sad zadovoljan.

Pogledaj kakvog igrača je potpisal Bolzano. Taj je materijal za prva dva centra... No, treba vidjeti koji su ciljevi kluba uopće...

Pretpostavljam da misliš na Kuparinena i mogu ti reći da osobno nisam impresioniran. Došao je s 33 godine u EBEL, isto kao i Koskiranta kod nas. Koskiranta je po mom mišljenju bolji centar od njega koji je uvijek mogao plasirati više bodova za svoju momčad. Kuparinen je već dugo vremena centar druge/treće linije prosječnog finskog Liigaša iz sredine poretka. Ništa posebno po meni u odnosu na neka druga pojačanja ove godine i lani od ostalih, iako naravno svašta bi se tu moglo dogoditi s obzirom da je korak iz Finske ovdje dosta veliki, tako da je pitanje koliko će mu se poboljšati bodovna produkcija. Jedina stvar koja je sigurna kod njega je to da će biti odličan TW centar - kao i 99% ostalih finskih centara.
Što se Armstronga i Sylvestrea tiče ne valja ih otpisivati odmah samo zato jer su dovedeni iz slabije lige nego npr. Kuparinen i Koskiranta. Možda jesu igrali u slabijoj ligi, ali ne možemo reći da su bodovno razočarali (tu bi naravno +/- puno pomogao). Pogledajte brojke i otkud je doveden Morley prije Medveščaka, a isto tako pogledajte isto i za Puskaricha i usporadite s ovom dvojicom. Sve ovisi na koju stranu kocka padne, EIHL nije tako daleko od EBEL-a, a njihove performanse u NA su isto pohvalne. Puno je tu faktora koje ne znamo, a trebali bi znati Fox i kompanija...
"Only my best friends can call me Demo,".

"No, that's not true. Anyone can call me Demo."

Pavol Demitra

Offline Zika

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #20418 u: 07. Srpanj, 2018, 15:22:24 »
Ja ne mislim da bu ova 2 centra bila i blizu Morleya, no to nije ni potrebno. Ali vjerujem da ce bit solidni igraci.

Cini mi se da je ideja podebljat širnu i nabit dodatne kile. VOlimo od sezone u sezonu lutati od grindanja do umiranja u ljepoti, a svaki put je to bilo nekako reaktivno ovisno o tome kako smo ispali u playoffu sezonu ranije.

Ipak mogu rec da mi se u globalu svidaju pojacanja zasad.

@ Demitra
mislim da kolega misli na onog Findleya ili kak se vec zove lik
Gle.. dosta dobrih pojacanja je doslo u sve klubove... od Petersena do Vandeveldea. Ja mislim da je okej igrati na nasu komparativnu prednost, a to je uz muljazu sa bodovima osigurat si vecu sirinu. A to nemres ako kupis jedno takvo ime.
« Zadnja izmjena: 07. Srpanj, 2018, 15:25:12 od Zika »
ak si zapalio žiku raspali ovu ziku

Vratite nam EBEL!
15.3.2017. Hvala - odjebi

Ω

Offline losos

• Četvrta postava
  • *
« Odgovori #20419 u: 07. Srpanj, 2018, 15:24:19 »
Jedna je velika razlika izmedju pocetka pa tamo do kraja druge sezone khla i nakon nje.

Prije smo kupovali najvise igrace direktno sa NA teritorija od tada vecina je ili europskih igraca ili su vec igrali u Europi.

Offline Zamboni

• Registred player
  • Prva postava
    • http://www.stolnihokej.com
« Odgovori #20420 u: 13. Srpanj, 2018, 11:24:38 »
Novi golman.... Linus Fernström grmalj od skoro 2 m . . .

https://www.eliteprospects.com/player/8387/linus-fernstrom

Kratki opis sa EP:
Fernström je veliki vratar koji se jako puno oslanja na vlastitu veličinu, kako bi pokrio što više gola. Lateralne pokrete može poboljšati, kao i dosljednost...
« Zadnja izmjena: 13. Srpanj, 2018, 11:29:13 od Zamboni »
"Mi ništa ne obečavamo i to ispunjavamo"  – Stranka istine

Offline Zika

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #20421 u: 13. Srpanj, 2018, 12:35:12 »
nisam bas pao sa zica iskreno, kockamo se da bu low end back up iz jake lige (koja je doduse neefikasna i jako zatvorema - sto mu statsima ne ide u prilog) bio solidan starter u slabijoj... neznam bas

a znamo kak to izgleda kod nas kad se spara na golmanuma... bar nam je obrana ove god vise defanzivno orijentirana
« Zadnja izmjena: 13. Srpanj, 2018, 12:40:23 od Zika »
ak si zapalio žiku raspali ovu ziku

Vratite nam EBEL!
15.3.2017. Hvala - odjebi

Ω

Offline JFK10000

• Registred player
  • Treća postava
  • **
« Odgovori #20422 u: 13. Srpanj, 2018, 14:47:27 »
S pozitivne strane barem nije Krošelj

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
« Odgovori #20423 u: 13. Srpanj, 2018, 15:25:12 »
Koja kocka s golmanima opet...
"Only my best friends can call me Demo,".

"No, that's not true. Anyone can call me Demo."

Pavol Demitra

Offline Sulejman

• Druga postava
« Odgovori #20424 u: 13. Srpanj, 2018, 15:39:05 »
S pozitivne strane barem nije Krošelj
Ne copraj
I envy my dog because... He always tries to put his head between some girls legs, and they pet him!

Don't shoot the messenger!

Sve motore na desetku, nek reaktor kipi, lampice se pale gase, hiperpogon škripi!

Offline Početnik

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #20425 u: 13. Srpanj, 2018, 16:09:23 »
Bit će novi Hovinen  :D :D

Offline caipirinha

• Prva postava
« Odgovori #20426 u: 13. Srpanj, 2018, 16:22:39 »
Ne razumijem taj transfer. Uzeli su jednog 2. golmana iz Svedske lige, ali svoja statistika je godinama ne bas "najbolja".
Drew jos uvijek nema novi klub, zasto ga nisu vratili, znamo sta on moze ucinit  :-\
Zique Zaque Medvescaque

Offline losos

• Četvrta postava
  • *
« Odgovori #20427 u: 13. Srpanj, 2018, 17:32:40 »
Drew kosta 2 do 3 puta vise od ovoga

Offline Wild E Coyote

• Registred player
  • All star
« Odgovori #20428 u: 13. Srpanj, 2018, 19:45:50 »
I odlazi čim dobije bolju ponudu
Those who came before me lived through their vocations
from the past until completion, they'll turn away no more

Offline caipirinha

• Prva postava
« Odgovori #20429 u: 14. Srpanj, 2018, 19:27:37 »
Drew kosta 2 do 3 puta vise od ovoga
Odkud ti to znas? Mislis da jedan vratar SHL Lige nije skuplji nego vratar iz slovacke Liga ?  ;)
Zique Zaque Medvescaque