Autor Tema: KHL Medveščak  (Posjeta: 1185418 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline JustThePine

• Registred player
  • Prva postava
Odg: KHL Medveščak
« Odgovori #10245 u: 17. Ožujak, 2017, 20:32:14 »
ja cu pamtit vise montadora (rip) nego jebenog morencya. godisnju sad neuzimam sigurno dio jer je ebel a dio jel su se posrali prosle godine sa 1200kn i onda karta po tekmi 40kn. i da imam gamecenter. problem?

Ovo je svakak tvoje mišljenje i na njega imaš pravo. Ono kaj bih ja htel naglasiti je da broj ljudi u dvorani ipak dovoljno govori o tome kolko je KHL bio prirastao srcu ekipi i kolko su se uspjeli vezat uz ekipu. Već sam jednom napisal i mogu ponoviti, kome se gleda kolodvor ekipa, samo napred. Osobno nisam među njima. Sljedeće sezone da se igra KHL, sigurno ne bih uzimal sezonsku. Za EBEL budem ukoliko bum imal love, a vjerojatno budem. Baš nikakve emocije me nisu vezivale uz ekipu zadnje tri sezone osim možda jada i srdžbe u pojedinim trenucima. Sa tim da ekipa nije isključivi krivac za predstave na ledu jer puno krivice ide na upravu kluba.

Kaj se tiče pamćenja nekih igrača... Naravno da ćeš pamtiti Montadora iako si upamtio i Morencya jer ga ne bi spominjao da nisi. Ali iskreno, sigurno ćeš lakše zaboravit pola igrača kojih je zbilja bilo puno u zadnje tri sezone KHL-a nego sve iz EBEL-a ako si gledao tu ekipu. Znam da ja budem jer već sad ne znam dio njih. Igrače iz ere EBEL-a sam prepoznal na cesti, u autu, čak i Samoboru. Za ove nisam znal ni kak izgledaju na ledu ako nisu bili u dresu. Na cesti ih sigurno ne bih prepoznao. Još prva sezona KHL-a je bila ličila na nekaj. Sve posle toga smo bili kolodvor.

Na kraju krajeva, stvar je vrlo jasna i jednostavna. Oni kojima se EBEL ne sviđa ga neće gledati. Isto tak bi bilo sa KHL-om da se igra. Oni kojima se on zgadio zbog pristupa kluba i načina poslovanja ga ne bi gledali, ostali bi.
The will to be stupid is a very powerful force.

Offline Wild E Coyote

• Registred player
  • All star
« Odgovori #10246 u: 18. Ožujak, 2017, 18:13:28 »
Zgleda da imamo i trenera... Ili griješim?.... Prvi put mu nisu dali pravu priliku, ako se mene pita. Morti sad bumo pametniji?

http://khl.hr/enio-sacilotto-novi-trener-hrvatske/
Those who came before me lived through their vocations
from the past until completion, they'll turn away no more

Offline losos

• Četvrta postava
  • *
« Odgovori #10247 u: 20. Ožujak, 2017, 22:32:38 »
Stara gleda vijesti u drugoj sobi.
Nesto mi uslo u uho mada totalno ne vjerujem u to.
Rusi peruzimaju najvecu hrv firmu pa mozda bi se i sponzora moglo naci ali fakat mislim nista od toga

Offline tatanka

• Registred player
  • All star
« Odgovori #10248 u: 20. Ožujak, 2017, 23:59:01 »
Zgleda da imamo i trenera... Ili griješim?.... Prvi put mu nisu dali pravu priliku, ako se mene pita. Morti sad bumo pametniji?

Jedino logično objašnjenje zašto su ga zvali za trenera repke...
IFK on PASKA!

Finnish teams are strong because egos are put aside.

Offline Atrey

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #10249 u: 21. Ožujak, 2017, 00:07:06 »

Jedino logično objašnjenje zašto su ga zvali za trenera repke...

Piše na stranici njegovog kluba da se nakon SP-a vraća natrag na svoje radno mjesto...

Offline JustThePine

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #10250 u: 21. Ožujak, 2017, 09:30:28 »
Da da... Pisalo je i na plotu ;D

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk

The will to be stupid is a very powerful force.

Offline FearlessBear

• Registred player
  • All star
« Odgovori #10251 u: 21. Ožujak, 2017, 09:54:51 »
zamisli samo kaj sve medvescak napisao i objavio...
#29 #44 #55  
19.4.2012.  09:56  Return of the BRM

Offline Atrey

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #10252 u: 22. Ožujak, 2017, 17:44:35 »

Offline pnnkažnkt

• Četvrta postava
  • *
« Odgovori #10253 u: 22. Ožujak, 2017, 18:27:36 »
ne znam kak se ovaj decec kaj vodi emisiju zove al meni je ovo bilo malo neugodno gledat....

Offline Stolbun

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #10254 u: 22. Ožujak, 2017, 18:36:46 »
ne znam kak se ovaj decec kaj vodi emisiju zove al meni je ovo bilo malo neugodno gledat....

Nemam ni psihičke snage ni želudac da to slušam, ako možeš ukratko o čemu je trubio DG, a kakve je gluposti drobio voditelj Breko ?
Si vis pacem, para bellum

Offline Wild E Coyote

• Registred player
  • All star
« Odgovori #10255 u: 22. Ožujak, 2017, 18:48:02 »

I meni očajno ide na živac. Seronja se nikad ne bu nafčil naglasiti Medveščak kak se to v Agramu dela, jebalo ga kamenje s kojeg se dotepel

Ukratko: imamo domaće igrače, sad ih budemo uključili u momčad (ko da ih u prvoj EBEL iteraciji nismo imali), budu se priključili još neki iz Jebela. Okrećemo se slovenskom tržištu (između redaka sam shvatil da ako Olimpija ne bu nastavila EBEL bumo pokupovali kaj vrijedi do njih). I bumo popričali s ichevima koje smo imali u KHL-u ak bi htei ostati. Poimence je spomenul Bezinu kao najboljeg kojeg smo imali i kao prirodnog kapetana momčadi...
Ostalo se tlapilo o Areni (kao da bi se to opet napravilo, a da Ruje nisu to hteli za KHL) i da se Šalata ziher vraća
Those who came before me lived through their vocations
from the past until completion, they'll turn away no more

Offline Vic Vega

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #10256 u: 22. Ožujak, 2017, 20:15:53 »
Bears are giant, marauding, godless killing machines.

Offline GajniceBear

• Glavni trener
  • All star
« Odgovori #10257 u: 22. Ožujak, 2017, 21:16:42 »
Breko je lizoguzac apsolutno svakog gosta jer o dolasku gostiju mu ovisi emisija i te reklamice u njoj od kojih valjda živi...
na koji način ta kvazi emisija opstaje tolike godine mi nije jasno... svaki put me odvede u zlatna vremena OTV-a (dvije stolice, dva mikrofona i dva čovjeka u studiju = emisija :D )

Offline Stolbun

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #10258 u: 22. Ožujak, 2017, 21:25:21 »

Okrećemo se slovenskom tržištu (između redaka sam shvatil da ako Olimpija ne bu nastavila EBEL bumo pokupovali kaj vrijedi do njih). I bumo popričali s ichevima koje smo imali u KHL-u ak bi htei ostati. Poimence je spomenul Bezinu kao najboljeg kojeg smo imali i kao prirodnog kapetana momčadi...
Ostalo se tlapilo o Areni (kao da bi se to opet napravilo, a da Ruje nisu to hteli za KHL) i da se Šalata ziher vraća

Neki dan je za klupski sajt izjavio da je cilj borba za PO, a sad da se okrećemo slovenskom tržištu. Ne znam, ali meni je to nespojivo.
Si vis pacem, para bellum

Offline losos

• Četvrta postava
  • *
« Odgovori #10259 u: 22. Ožujak, 2017, 23:04:55 »
Spominjao je svasta. Slovence iz olimpije i jesenica, nase mlade kao shema sada mogu. Pa Bezinu i kao neki ce ostati iz KHL-a mozda. Od lige jos nismo dobili odgovor da li cemop biti u KHL-u.
Iskreno mislim da jos se tome nadaju ali su morali uci u ebel jer nemogu poslije

Nekako mi sve djeluje ovako.

Nakon KHL-a gdje je lova dolazila od rusa sada treba sve poceti ispocetka, a najteze ce biti vratiti publiku. Ovo vise nije NOVI hit u gradu vec POTROSENA prica. Sada ce biti stara rivalstva vrijede vise od KHL-a.
Gojanovic mi djeluje depresivno.
Greska im je sto zvuce kao politicka stranka sve je super i ebel i khl i razvoj mladih. Pitanja koja im samo odgovaraju

Jedna stvarno nevjerojatna stvar. Ja niti u jednim novinama niti na jednom portalu izuzev ovoga nisam procitao konstrukutivan clanak o igri medvescaka u 8 godina sto njima u biti odgovara jer im se za nista manje vise ne prigovara. Na neki nacin su monopolisti za hokej medju neznalicama koji ih nista ne pitaju