Autor Tema: KHL Medveščak  (Posjeta: 1267376 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline My view

• Četvrta postava
  • *
Odg: KHL Medveščak
« Odgovori #10770 u: 07. Veljača, 2018, 19:28:50 »
Canuck, onaj moj post čiji dio si citirao sam i tako kratio pa se stječe dojam nerealnosti. Prema izjavama uprave prilikom ulaska u KHL imali smo ugovor s Rusima za 3 sezone, a prema istom izvoru 4. sezona nam je bila kao neka nagrada za dobro odrađen posao u prve tri. Također je bilo rečeno da će se ruski novac svake godine smanjivati, a da će klub povećavati svoj udio. Jasno mi je da je sponzorski novac namjenski, pa nisam ni mislio da će se s ruskim novcem plaćati alpska liga, nego iz ovog dijela koji bi klub namicao. Girouxa sam ubacio samo kao ilustraciju. Već u 2. i 3. sezoni je bilo jasno da KHL nije za nas iako mu se ja nisam veselio ni u početku jer je to malo previsoko podignuta letvica, ali sam ga prihvatio jer se sjećam Gojanovićevih riječi da bi još jedna sezona u EBEL-u bila agonija i da je KHL financijski spas. Tad je trebala počet priprema za natrag u EBEL, gdje sad i jesmo. Ja nisam dežurni hejter i odajem priznanje upravi za uspostavljanje profi ekipe u Zagrebu. U to je uložen ogroman trud, što cijenim. samo si pokušavam objasniti kako ti, u stvari sposobni ljudi, ne vide za mene elementarne stvari o kojima sam pisao (da ne ponavljam). U suštini su u ovom dijelu koji si ti citirao.
Što se domaćih igrača tiče, ti govoriš za ovu sezonu, a moja poanta je bila u bogomdanoj generaciji iz EBYSL-a 2016, dakle o sezoni prije. Ne mogu baš kriviti domaće dečke ako je istina da nisu došli baš dovoljno pripremljeni jer vjerojatno nemaju povjerenja u sustav, a što se tiče nekakvog tulumarenja i cementiranog mjesta u petorci, toga smo se nagledali ovih godina od strane uvezenih igrača preko svake mjere.

Branca, po meni Simšič i Čepon ne spadaju uz Priviteru i slične. Čepon (Salzburg dvije sezone) i Simšič (Sodertalje 5 sezona) su dva odlična mlada momka koji su mogli igrati kao i naši igrači, ali Privitera i slični su igrali i umjesto njih. Čepon u jednoj pretklijetki ima više srca nego cijeli naš ostatak uvozne obrane, a Simšič je svaku svoju šihtu igrao kao da mu je zadnja. Mislim da su dolaskom u Zagreb samo sebi naštetili i bilo bi im najpametnije da poslije sezone spakiraju kofere i odu bez osvrtanja. Radi njih. Slažem se s tobom da je klub postao menadžerska igračka za plasman nekih ispodprosječnih igrača, a mogao je biti barem za plasman prosječnih, a možda i kojeg nadprosječnog igrača. Smatram da bi ljudima koji vode klub bilo lakše, a novac jednak ili veći.

Sugeriram da pročitate zadnjih par postova u temi KHL Sisak.

Offline Sulejman

• Druga postava
« Odgovori #10771 u: 07. Veljača, 2018, 20:04:26 »
Samo bi rekao da svaki birtaš zna da naj veću lovu donosi kava, gembač, pelin i slična kronerska cuga a ne Džekica, Džoni ili onaj kurvanjski konjak.
I envy my dog because... He always tries to put his head between some girls legs, and they pet him!

Don't shoot the messenger!

Sve motore na desetku, nek reaktor kipi, lampice se pale gase, hiperpogon škripi!

Offline branca

• Treća postava
  • **
« Odgovori #10772 u: 07. Veljača, 2018, 21:49:34 »

Branca, po meni Simšič i Čepon ne spadaju uz Priviteru i slične. Čepon (Salzburg dvije sezone) i Simšič (Sodertalje 5 sezona) su dva odlična mlada momka koji su mogli igrati kao i naši igrači, ali Privitera i slični su igrali i umjesto njih. Čepon u jednoj pretklijetki ima više srca nego cijeli naš ostatak uvozne obrane, a Simšič je svaku svoju šihtu igrao kao da mu je zadnja.

Naglasak je na prilici koju dobivaju kao stranci, a truditi se mogu i domaći dečki.

Usporedba Medveščaka s krčmom je nažalost realna.

Offline EmiTepo

• Registred player
  • All star
« Odgovori #10773 u: 08. Veljača, 2018, 08:20:08 »
O domaćim igračima ove sezone u Ebelu se dosta pisalo...batina uvijek ima dva kraja..i sami siu djelomično krivi sa lošom pripremom za ovu sezonu (ne možeš tulumariti i biti vrhunski sportaš i očekivati cementirano mjesto u petorci).

Balej očito nije trenirao godinama jer čim brže krene klizat potrga se na mjesec dana ali svejedno čim malo prizdravi ima mjesto u top 6 napadača...

Offline Stolbun

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #10774 u: 13. Veljača, 2018, 17:33:38 »
http://www.medvescak.com/ebel/exmedvescakovci-na-olimpijadi-no2999

Medveščak je valjda jedini, ne valjda nego sigurno, klub na svijetu koji na svojoj stranici ima pod "ex-igrače" i one koji nisu odigrali niti jednu službenu utakmicu za klub. Da ne govorimo da je već sam tekst o "ex" igračima na ZOI budalaština. Klubovi obično imaju reportaže o igračima koji igraju za reprezentacije svojih zemalja dok su članovi kluba, ali naš PR je već odavno veći Katolik od Pape.
Si vis pacem, para bellum

Offline bruins_fan17

• Registred player
  • Druga postava
« Odgovori #10775 u: 13. Veljača, 2018, 19:04:44 »

Medveščak je valjda jedini, ne valjda nego sigurno, klub na svijetu koji na svojoj stranici ima pod "ex-igrače" i one koji nisu odigrali niti jednu službenu utakmicu za klub. Da ne govorimo da je već sam tekst o "ex" igračima na ZOI budalaština. Klubovi obično imaju reportaže o igračima koji igraju za reprezentacije svojih zemalja dok su članovi kluba, ali naš PR je već odavno veći Katolik od Pape.

Kad sam otvorio tekst i pogledao igrače nisam se mogao sjetiti ko je ovaj Valach. Onda sam pročitao tekst i skužio da je lik samo na probi bio tu. Genijalno...

Offline JFK10000

• Registred player
  • Treća postava
  • **
« Odgovori #10776 u: 13. Veljača, 2018, 22:11:58 »

Kad sam otvorio tekst i pogledao igrače nisam se mogao sjetiti ko je ovaj Valach. Onda sam pročitao tekst i skužio da je lik samo na probi bio tu. Genijalno...

Sabahudin hahaha

"Za kraj se nemoguće oteti dojmu kako je Medveščakov sportski tim znao prepoznati vrijedne igrače i prave sportske talente te je mnogima od njih i bio Klub uz kojega su napredovali u svojim profesionalnim karijerama."

Offline Stolbun

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #10777 u: 19. Veljača, 2018, 11:41:32 »
https://www.youtube.com/watch?v=Stx0yjqo_1g

Voditelj ili ne zna ili je namjerno zloban. Prilikom najave priloga o školi hokeja, veli "Ivan Janković, Bruno Kegalj i Luka Jarčov odrastali su u medvescakovog školi hokeja" :o Nadam se da će im netko iz KHL Zagreba uputiti protest jer ovo je sramotna laž.
Si vis pacem, para bellum

Offline mintos

• Registred player
  • Treća postava
  • **
« Odgovori #10778 u: 19. Veljača, 2018, 15:07:00 »
voditelj ne mora znati ili biti zloban no netko valjda mora autorizirati emisiju. Mislim da to radi ozbiljan PR...

Offline Wild E Coyote

• Registred player
  • All star
« Odgovori #10779 u: 19. Veljača, 2018, 15:30:50 »
I on je to autorizirao na ovaj način. Čemu se vi čudite ko pura dreku..?
Those who came before me lived through their vocations
from the past until completion, they'll turn away no more

Offline mintos

• Registred player
  • Treća postava
  • **
« Odgovori #10780 u: 19. Veljača, 2018, 15:57:12 »
[/quote
#sarkazam

Offline Zika

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #10781 u: 19. Veljača, 2018, 16:38:46 »
Pa valjda je prvo intervjuirao Crnoga pa onda samo prenio njegove rijeci u sekvenci koja je montazirana ranije.
ak si zapalio žiku raspali ovu ziku

Vratite nam EBEL!
15.3.2017. Hvala - odjebi

Ω

Offline Wild E Coyote

• Registred player
  • All star
« Odgovori #10782 u: 19. Veljača, 2018, 18:42:47 »
Paaa, iskreno, Crni bi trebal jako dobro znat ko je otkud došel i ne vjerujem da bi se spuštal na ovu (lažnu) razinu...
Those who came before me lived through their vocations
from the past until completion, they'll turn away no more

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
« Odgovori #10783 u: 21. Veljača, 2018, 18:09:30 »
"Only my best friends can call me Demo,".

"No, that's not true. Anyone can call me Demo."

Pavol Demitra

Offline Atrey

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #10784 u: 21. Veljača, 2018, 18:13:02 »
lol