Autor Tema: KHL Medveščak  (Posjeta: 1288239 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Zika

• Registred player
  • Prva postava
Odg: KHL Medveščak
« Odgovori #11010 u: 09. Kolovoz, 2018, 18:10:41 »
ekipa, briete previse

momcad izgleda sasvim solidno... mogli bi stavit jos neke nas klince na spisak koji u realnosti nebi stali na led, ali bi roster izgledao popunjeniji. Jel bi onda fakat bili zadovoljniji?

treca lajna budu puskaric, aviani i perkovich kad su nam svi zdravi - to je  solidna dubina rostera
ak si zapalio žiku raspali ovu ziku

Vratite nam EBEL!
15.3.2017. Hvala - odjebi

Ω

Offline losos

• Četvrta postava
  • *
« Odgovori #11011 u: 09. Kolovoz, 2018, 18:50:15 »
Jako je bitan ovaj dio kada su nam svi zdravi,

Inace ak je to treca lajna kad su svi zdravi vrlo lako da bumo imali dve kompetitivne lajne.

Jos uz to napad nam je manji problem od obrane.

Ak u obrani bude dosta povredjenih neznam kak bu to sve zgledalo

Offline Zika

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #11012 u: 10. Kolovoz, 2018, 02:15:15 »
mda... jer igraca klase aviani i perkovich ima vecina ebel ekipa u 3. liniji kad su zdravi -.-

odkad je ebela, mi imamo solidne rostere... dok ce nam se tolerirat putovnicarenje, dotle ce to tako i biti
nismo slucajno od naseg ulaska u ligu momcad gornjeg doma
nemamo super mlade igrace, niti struku, niti sudacku naklonost, ali dosta toga mozemo sa putovnicama pokrpat

obrana je po mom misljenju bolja nego napad

prvi golman i prvi centar su najveci upitnici ove ekipe jer mi se cine ko teski prosjek
ak si zapalio žiku raspali ovu ziku

Vratite nam EBEL!
15.3.2017. Hvala - odjebi

Ω

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
« Odgovori #11013 u: 10. Kolovoz, 2018, 09:47:57 »
Nije uopće pitanje dubina aktivnog rostera. Poanta je u tome da imamo 7 bekova i 8-9 krila što ni u jednoj profesionalnoj ligi nije dovoljno za odigrati cijelu sezonu, a neće ni nama biti zato jer nije toliko nevjerovatno da nam u isto vrijeme budu ozlijeđena dva beka ili 3 napadača - dapače to je konstanta kroz svaku sezonu - ergo, nećemo imati nikoga za popuniti zadnji branički par/zadnju napadačku liniju.
"Only my best friends can call me Demo,".

"No, that's not true. Anyone can call me Demo."

Pavol Demitra

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #11014 u: 10. Kolovoz, 2018, 11:19:04 »
Prva pripremna 23.8.  :-\
https://www.medvescak.com/ebel/medvescak-zapocinje-predsezonski-dio-no3079

Čini mi se da su bile i neke protiv Lyona ako se dobro sjećam dok se raspravljalo ovdje na forumu, ali izgleda ništa od toga, barem ne u ovih prvih 5 tekmi.....

Pavol Demitra

Offline Zamboni

• Registred player
  • Prva postava
    • http://www.stolnihokej.com
« Odgovori #11015 u: 10. Kolovoz, 2018, 11:48:04 »
"Predsezonu će Medvjedi zaključiti na domaćem ledu, a o detaljima domaćih utakmica ćemo naknadno obavjestiti navijače."

Na kojem "domaćem" ledu, ako vise prve dvije domaće tekme u DS 22. i 23.09 radi radova ?

Spominjali su i neko iznenađenje u tim pripremnim tekmama, što bi moglo biti gostovanje Bezine i Vukovića sa Genevom 07.09.
https://www.gshc.ch/fr/News/Saison/Calendrier-Resultats.html#

Dan kasnije bi Genevea trebala igrati u Zagrebu sa KAC-om...

https://www.kac.at/de/spiele?month=2018-09
KAC-eri pišu da igraju u DS-a ::)
Gdje bi to oni trebali odigrati??   :-\
« Zadnja izmjena: 10. Kolovoz, 2018, 12:45:36 od Zamboni »
"Mi ništa ne obečavamo i to ispunjavamo"  – Stranka istine

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #11016 u: 10. Kolovoz, 2018, 12:49:05 »
"Predsezonu će Medvjedi zaključiti na domaćem ledu, a o detaljima domaćih utakmica ćemo naknadno obavjestiti navijače."

Na kojem "domaćem" ledu, ako vise prve dvije domaće tekme u DS 22. i 23.09 radi radova ?

Spominjali su i neko iznenađenje u tim pripremnim tekmama, što bi moglo biti gostovanje Bezine i Vukovića sa Genevom 07.09.

Da, to je bila ta shema s KAC-erima i Švicarcima u Zgu...
Evo s fejsa: u planu su 2 domaće pripremne utakmice u Zagrebu, a u narednim danima ćete dobiti detaljnije informacije.

Pavol Demitra

Offline Atrey

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #11017 u: 10. Kolovoz, 2018, 15:50:17 »

Velesajam?

Offline Sulejman

• Druga postava
« Odgovori #11018 u: 10. Kolovoz, 2018, 19:48:26 »
Arena?

Inaće, koliko košta taj led kaj ga stalno iznajmljuju? Možda dobe van sezonski popust.
I envy my dog because... He always tries to put his head between some girls legs, and they pet him!

Don't shoot the messenger!

Sve motore na desetku, nek reaktor kipi, lampice se pale gase, hiperpogon škripi!

Offline GajniceBear

• Glavni trener
  • All star
« Odgovori #11019 u: 14. Kolovoz, 2018, 13:38:38 »
ziher :D

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #11020 u: 15. Kolovoz, 2018, 12:52:46 »
Trenutno smo najviši i s najvećom masom u ligi što je napredak u odnosu na lani, naravno ako se to iskoristi na pozitivan način što ne bi trebalo biti teško u ligi kao što je EBEL. Što se godina tiče i tu relativno dobro stojimo, dapače među svim timovima vrlo smo blizu prosjeku lige.
Sad sam također gledao ovu treću liniju i izgleda mi obećavajuće s obzirom da bi Perkovich s Avijonijem mogao povući bodove bez obzira tko bi bio na krilu - Ivan ili Puškarić. Uz to je dobro i to što ćemo konačno imati igrače iz 3. i 4. linije koji će biti uporabljivi na PK-u. Perkovich se na tom polju dokazao u KHL-u, a Avioni ima eksplozivnost. Brine i Ivan bi uredno trebali držati drugi napadački PK par. Nadam se da se sad više neće raubati bez veze 1. i 2. lajna na PK-u nego da će se ti zadaci malo bolje rasporediti.
Izuzetno je važno i ono što je Fox rekao, a to je da uđemo u sezonu sa zdravom momčadi, rani bodovi će nam biti izuzetno važni, a vidimo koliko rane ozljede mogu naštetiti u slučaju Perkana.
Što se golmana tiče ne bih imao ništa protiv da uzmemo ovog Kanadera umjesto Šveda, naravno ako se dokaže. Fernstroma se još sjećam iz Frolunde gdje je zapravo bio čist OK 2. golman što se ne bi reklo ovako po svs% ali vidi se po GAA. On je puštao zapravo jako malo golova, ali ne zato jer je branio dobro nego zato što Frolunda već godinama ima odličnu defanzivnu taktiku ograničavanja broja udaraca na gol što rezultira time  da nijednom njihovom golmanu GAA inače ne prelazi 2.00 ili prelazi ali neznatno. Kvalitetni golmani iz tog kluba izlaze obično s 91% obrana ili više, a opet i to ovisi o sezoni - dovoljno je vidjeti novog-starog golmana Gustafssona. U svakom slučaju sumnjam da u ligi kao što je EBEL možemo igrati defanzivno na smanjenje broja udaraca tako da bih radije ovog dokazanog Kanadera koji drži letvicu, dapače i podiže ju otkad je u Slovačkoj.
Ne znam zakaj ne objave više ovog danskog beka. Nadam se da će ostati čisto da imamo nekakvu dubinu. U slučaju ozljeda, pozlužit će ko 7. bek prije njega očekujem definitivno Puzića i Šijana da vidimo di on stoji sa svojom igrom.

Pavol Demitra

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #11021 u: 15. Kolovoz, 2018, 13:45:34 »
Zanimljivo je i što je Corbeil naslijedio Fernstroma godinu nakon što je Šved otišao iz Poprada. Iako je Poprad imao dosta kvalitetnu momčad sa sličnom rezultatom na kraju obje godine, Fernstrom je branio u tek 4 utakmice 16/17 s mizernih 90% obrana nakon čega se razišao s klubom i otišao u Allsvenskan, dok je Corbeil koji je godinu dana nakon toga došao u momčad de facto s istim učinkom djelovao kao prvi golman koji je branio u 35 tekmi uz učinak obrana preko 92%....

Pavol Demitra

Offline losos

• Četvrta postava
  • *
« Odgovori #11022 u: 15. Kolovoz, 2018, 18:13:17 »
Jedna stvar mi fali u ovom prijelaznom roku.

Svake godine dok smo bili u Ebelu pa i zadnje je bilo neko nazovi perverzno pojacanje.

Koliko god u vecini slucajeva to bilo promasaj ocekivao sam cijelo vrijeme jos jednog ili dva takva igraca a cini mi se nista.

Offline Atrey

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #11023 u: 15. Kolovoz, 2018, 18:34:09 »
Meni je zanimljivo da nije potpisan niti jedan igrač direktno iz ECHL-a ili AHL-a.

Offline TeamCanada2002

• Registred player
  • Druga postava