Autor Tema: NHL  (Posjeta: 522096 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Canuck

• Treća postava
  • **
Odg: NHL
« Odgovori #9750 u: 17. Travanj, 2018, 06:20:42 »
Osim toga, Schneider na golu. Same breaking news! Još kas bi Devs jednu tekmu dobili, di bi nam bio kraj!
I Devsi dobili  :D
Prema izvještaju tekme opako je bilo..Devsi se dva puta vraćali, zadnja dva gola na prazan gol i još masovni fight na kraju...šteta kaj nisam to gledao live

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
« Odgovori #9751 u: 17. Travanj, 2018, 10:38:10 »
Kakve tekme sinoć, a ja nijednu nisam pogledao.... >:(
Leafsi se vratili protiv Bruinsa, Andersen je čuda na golu radio, pogotovo ona jedna obrana na kraju - magija......
Devilsi kakva hrabra utakmica protiv Boltsa, svaka im čast, baš mi je drago od srca. Nisu se predavali, a Schneider na golu isto čuda samo takva radio. Hall predvodio juriš očekivano! Sljedeća će se utakmica definitivno trebati pogledati to će biti show program nakon Boylea i Sergačjeva.....
I Šakić se ima čemu veseliti, Avsi uzeli prvu doma, po meni skroz zasluženo pogotovo nakon prošle utakmice. Oni ustvari puno bolje stoje u ovoj seriji nego što sam očekivao, Igraju jako pametan hokej....
Sharksi (što se mene tiče očekivano) razmontirali Duckse doma. Jedini osim Vegasa imaju 3:0 u seriji ako se ne varam....
"Only my best friends can call me Demo,".

"No, that's not true. Anyone can call me Demo."

Pavol Demitra

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9752 u: 17. Travanj, 2018, 11:26:18 »
https://streamable.com/gufvw

Jeste vidli ovo kak se Cory nije mogao dići. Nadam se da imaju dobre doktore da ga pokrpaju do iduće tekme....

Al inače, super da su pobijedili na domaćem terenu! Glavno da ne bude metla! ;D

Taylor Hall standardno ko iz neke druge galaksije...

Al nema ljepšeg nego kad rookie bek da gol:

https://www.msgnetworks.com/videos/highlight-butcher-strikes-back/

Hvala, Demitra  :)

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #9753 u: 17. Travanj, 2018, 12:17:02 »
Pa kolko sam skužio, odigrao je Cory ostatak tekme, kaj ne?

Butcher i to kakav gol, očistio fino paučinu gore skroz s plave....  8)

Pavol Demitra

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9754 u: 17. Travanj, 2018, 14:32:03 »
Pa kolko sam skužio, odigrao je Cory ostatak tekme, kaj ne?

Butcher i to kakav gol, očistio fino paučinu gore skroz s plave....  8)

Je, igrao je do kraja, rekao je poslije Hynes da ga je grč bio primio. Ali te prepone kod golmana su tak osjetljivo područje, tak da se tu i na hladno puše... ;)

Evo jedan dobar tweet na račun hokeja na Golf Channel:

@RattoNBCS
Sharks are in position to be first NHL team ever to clinch a playoff series on the Golf Channel.

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9755 u: 17. Travanj, 2018, 15:16:35 »
Zanimljiva statistika!  8)

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #9756 u: 17. Travanj, 2018, 22:18:03 »
Fora video:
https://twitter.com/NHL/status/986334989850677248

Flamesi razriješili dužnosti legendarnog bacača opreme u gornji dom arene AKA trenera Gulutzana i pomoćnike (kao mogući nasljednici već se spominju Vigneault ili Desjardins):
https://twitter.com/NHLFlames/status/986335406403694592

Gudas nije degenerik samo na utakmicama, ide mu i na treninzima:
https://twitter.com/BarSouthNCelly/status/986335140333764609

Sramota:
https://twitter.com/BarSouthNCelly/status/986334500769665024

Parise je vani 6-8 tjedana s lomom prsne kosti, banana za Minnie i za njega nakon zadnje ozljede.
« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2018, 22:38:35 od Demitra #38 »

Pavol Demitra

Offline Stolbun

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9757 u: 17. Travanj, 2018, 22:33:46 »

I Šakić se ima čemu veseliti, Avsi uzeli prvu doma, po meni skroz zasluženo pogotovo nakon prošle utakmice. Oni ustvari puno bolje stoje u ovoj seriji nego što sam očekivao, Igraju jako pametan hokej....
..

I to bez Varlamoa, Johnsona i od druge tekme Girarda.
Si vis pacem, para bellum

Offline Dugi_Otok

• Druga postava
« Odgovori #9758 u: 18. Travanj, 2018, 08:22:56 »
Las Vegas metla.... baš mi je drago.

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9759 u: 18. Travanj, 2018, 08:38:41 »
Las Vegas metla.... baš mi je drago.

Hej, Isles, kakvog to vi lika imate kaj komentira vaše takme, tek 33 godine, a već upao na NBC za playoff! :)

The Islanders have not given their television play-by-play man, Brendan Burke, an opportunity to call any of their playoff games in his first two seasons, because there have not been any.

But Burke has caught the eyes of NBC executives, because for the second spring in a row, he will work in the postseason even as the Islanders reach for their golf bags.

Last year, it was the entire first-round series between the Oilers and Sharks and the first two games of a second-round series between the Ducks and Oilers.

This year, NBC assigned him to the first-round series that begins on Thursday between the Ducks and Sharks.

The fact that Burke got another playoff nod despite being only 33, two years removed from calling Utica Comets games, mostly unknown nationally and the voice of a relatively low-profile franchise all speak to the high regard in which he is held.

“He’s a good hockey caller,” NBC Sports executive producer Sam Flood said. “I live in the [New York] area and watch a lot of hockey games. I watch every region, and the next generation of play-by-play guys, he’s right up there.

“So he deserves a platform. The Islanders got it right when they hired him, and we’re getting it right, I hope, by giving him these platforms. He deserves it.”

Offline Dugi_Otok

• Druga postava
« Odgovori #9760 u: 18. Travanj, 2018, 09:04:28 »
Ok je tip. Znači da je on na redu kad stari Doc Emrick ode u penziju.

Isles su se isto dali u potragu za novim GM-om. Starog još nisu smjenili ali izgleda da traže. Ovo mi je zanimljivo:
A conversation with Maple Leafs GM Lou Lamoriello, whose son Chris is the Islanders' assistant GM, should also be of interest to the Islanders' owners if the legendary ex-Devils boss becomes available

https://www.sny.tv/islanders/news/islanders-looking-to-hire-top-hockey-executive/272574748

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #9761 u: 18. Travanj, 2018, 09:08:28 »
Capsi uspjeli izvući jednu, i treća utakmica serije završila u produžetcima. Sve je utakmice pobijedio gost. Dobra serija.

Jetsi uredno protiv Minnie. Scheifele jedina dva gola, Hellebuyck dominacija na golu i SO!  8)

Vegas  8) Dobili Kingse u njihovoj igri - svaka čast, kakva momčad! Izgleda jako dobro, u sljedećoj rundi će igrati 99% protiv Sharksa......
Jedini gol (za pobjedu) zabio je bivši King McNabb, a Fleury imao 97,7% u ovoj seriji. Kakve zvijeri!

Pavol Demitra

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9762 u: 18. Travanj, 2018, 11:03:56 »
Three other NHL teams have won a playoff series in their inaugural season, and each did it against another team in its inaugural season.

In 1917-18, the NHL's first season, the Toronto Arenas defeated the Montreal Canadiens in the Final.
In 1967-68, the first season of the expansion era, the St. Louis Blues and the Minnesota North Stars won seven-game series against the Philadelphia Flyers and the Kings, respectively.

The Golden Knights became the first team with a four-game sweep in its first playoff series in its inaugural season, not just in the NHL, but also the National Basketball Association and Major League Baseball.

Iskreno, uopće ne gledam tekme od Vegasa, ali tu mi je nekaj sumnjivo. Kak jedan tim koji ima samo jednu zvijezdu - golmana - može tak sve rasturat. A oni koji imaju megazvijezde tipa McDavida, Tavaresa, Ovečkina i slične, muku muče kod prolaza dalje.

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #9763 u: 18. Travanj, 2018, 12:10:54 »
Zbog iznimno pametnog odabira igrača, pametnog hokeja i genijalnog trenera. Stvar je u tome kaj od igrača koje imaju možemo reći 2 su bili zvijezde - Neal i Flower, ali sada su dali prilku ekipi koja se nije uklapala u prošle momčadi, ali su očito imali ogroman potencijal - Karlsson, Marchessault, Schmidt.... Jednostavno su odlično pogodili. U jednu ruku su imali hendikep jer su mogli odabirati samo igrače koje su drugi timovi htjeli da odabiru, ali opet su to bili NHL igrači i imali su dobre šanse da ubodu neotkrivene dragulje. Na kraju se ispostavilo da su upiknuli hrpu dragulja plus odlični pickovi koje imaju. Sve to, plus nova sredina i Gallant koji je birao igrače kao s drveća za buduću momčad je izgleda bila dobitna kombinacija. Drugi timovi nemaju taj luksuz koji je isto tako dvosjekli mač da grade cijelu momčad od nule. Isto tako su mogli završiti u donjem domu kao što je većina predviđala.
Ali eto, ja sam pogledao dosta njihovih utakmica, čak i u PO i da igraju odličan hokej - igraju, pametni su, organizirani i izvlače maksimum iz svakog igrača.......

Pavol Demitra

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #9764 u: 18. Travanj, 2018, 12:57:10 »
« Zadnja izmjena: 18. Travanj, 2018, 13:03:20 od Demitra #38 »

Pavol Demitra