Autor Tema: NHL  (Posjeta: 523310 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
Odg: NHL
« Odgovori #9765 u: 18. Travanj, 2018, 13:24:48 »
Aha, hoćeš reć dobili su već gotove NHL igrače, pa makar bili iz treće i ćetvrte linije, ali svejedno spadaju kvalitetom u NHL.
Dok s druge strane, građenje tima preko drafta neminovno donosi i igrače koji neće nikad upast u NHL.
Npr. lista trenutnih prospecta od Devils izgleda ovak, i ne izgleda baš blistavo da će ih puno ikad zaigrat u NHL. Recimo ovi iz drafta 2015. tavore u AHL a golman je bio u AHL ali je vraćen natrag u ECHL.

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9766 u: 18. Travanj, 2018, 13:28:17 »
Hahahahaha
https://twitter.com/eliteprospects/status/986557998192644097?s=19

Nek samo Stamkos potpiše još večeras,  Devilsi budu puno lakše disali  ;)

Offline Canuck

• Treća postava
  • **
« Odgovori #9767 u: 18. Travanj, 2018, 13:58:32 »
Zbog iznimno pametnog odabira igrača, pametnog hokeja i genijalnog trenera. Stvar je u tome kaj od igrača koje imaju možemo reći 2 su bili zvijezde - Neal i Flower, ali sada su dali prilku ekipi koja se nije uklapala u prošle momčadi, ali su očito imali ogroman potencijal - Karlsson, Marchessault, Schmidt.... Jednostavno su odlično pogodili. U jednu ruku su imali hendikep jer su mogli odabirati samo igrače koje su drugi timovi htjeli da odabiru, ali opet su to bili NHL igrači i imali su dobre šanse da ubodu neotkrivene dragulje. Na kraju se ispostavilo da su upiknuli hrpu dragulja plus odlični pickovi koje imaju. Sve to, plus nova sredina i Gallant koji je birao igrače kao s drveća za buduću momčad je izgleda bila dobitna kombinacija. Drugi timovi nemaju taj luksuz koji je isto tako dvosjekli mač da grade cijelu momčad od nule. Isto tako su mogli završiti u donjem domu kao što je većina predviđala.
Ali eto, ja sam pogledao dosta njihovih utakmica, čak i u PO i da igraju odličan hokej - igraju, pametni su, organizirani i izvlače maksimum iz svakog igrača.......

Najveći looser u cijeloj priči je Shipachyov Vadim :-) ;D ;D ;D

Otišao iz Las Vegasa nazad u SKA koji nije na kraju dignuo kantu..a sa Vegasom bi imao šanse za Stanleya :-)

Offline Canuck

• Treća postava
  • **
« Odgovori #9768 u: 18. Travanj, 2018, 14:02:03 »

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
« Odgovori #9769 u: 18. Travanj, 2018, 14:11:46 »
Aha, hoćeš reć dobili su već gotove NHL igrače, pa makar bili iz treće i ćetvrte linije, ali svejedno spadaju kvalitetom u NHL.
Dok s druge strane, građenje tima preko drafta neminovno donosi i igrače koji neće nikad upast u NHL.
Npr. lista trenutnih prospecta od Devils izgleda ovak, i ne izgleda baš blistavo da će ih puno ikad zaigrat u NHL. Recimo ovi iz drafta 2015. tavore u AHL a golman je bio u AHL ali je vraćen natrag u ECHL.

I treba biti pošten i reći da ni njima nije sve po planu išlo što se tiče slaganja momčadi, pogotovo što se obrane tiče. Tu su zapravo najviše sreće ako se mene pita imali. Od svih bekova koje su dofurali mislilo se da će Garrison biti stup obrane i jedan od starješina i najpouzdanijih igrača. Ja sam prvi to mislio s obzirom da ga jako dobro pamtim još iz Canucks dana. Lik je na kraju odigrao 8 tekmi za Vegas a ostatak u AHL-u, a umjesto njega se isprsili bekovi koji bi većini timova bili na listi kao 7.
Što se njihovog prospect poola tiče izgleda jako obećavajuće ako se mene pita. Glass je harao WHL-om u utrci s Vancouverovim Lindom, Hague je jako kvalitetan i odgovoran bek i čini se da mu je prelazak iz Mississauge u profiće lijepo legao, a o Suzukiju bolje da ne pričam - zlatne ruke. Uvjeren sam da će barem 2 od njih biti redovni NHL-ovci i to jako dobri, iako se ne bih čudio da svi uspiju.
O ovogodišnjem draftu bolje da ne pričam, imaju opet nekakve privilegije iako se ne mogu točno sjetiti kakve, ali znam da su pri vrhu i da će paliti još dosta dugo s Gallantom na čelu....
"Only my best friends can call me Demo,".

"No, that's not true. Anyone can call me Demo."

Pavol Demitra

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9770 u: 18. Travanj, 2018, 15:23:41 »
Ok je tip. Znači da je on na redu kad stari Doc Emrick ode u penziju.

Isles su se isto dali u potragu za novim GM-om. Starog još nisu smjenili ali izgleda da traže. Ovo mi je zanimljivo:
A conversation with Maple Leafs GM Lou Lamoriello, whose son Chris is the Islanders' assistant GM, should also be of interest to the Islanders' owners if the legendary ex-Devils boss becomes available

https://www.sny.tv/islanders/news/islanders-looking-to-hire-top-hockey-executive/272574748

Pa Lou ima već skoro 76 godina! Moj stari ima 77 i ne mogu ga zamisliti da vodi takav biznis u tim godinama. Doduše, znam da Lou i dalje putuje okolo po tekmama, ali ne znam baš da još uvijek drži sve konce u svojim rukama ko nekad kod Devilsa.

https://twitter.com/DevilsInsiders/status/985337062084706304

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9771 u: 18. Travanj, 2018, 19:39:39 »

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9772 u: 19. Travanj, 2018, 09:17:46 »
DL@davelozo

congratulations to Kyle Palmieri on scoring the first goal in Golf Channel history

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9773 u: 19. Travanj, 2018, 09:21:19 »
Ovo me nasmijalo do suza  ;D ;D ;D
Iako su Devilsi izgubili, al nema veze, ionak su "underdogs". (ne znam koja je hrvatska riječ za underdog!)

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #9774 u: 19. Travanj, 2018, 10:18:47 »
Još jedna golijada u Penn Stateu. Čini mi se da Flyersi već lagano posustaju, Murray je već 2 tekme na visini zadatka. Zanima me kako će Pensi izgledati u sljedećoj seriji protiv nadam se izbalansiranijeg tima, pogotovo odostraga i u sredini...

Jbga Devilsi se lavovski bore, ali sumnjam da će im pustiti išta više Boltsi - baš su nenormalno jaki.  Inače pročitao sam na twitteru da je Kuch imao neki prljavi hit na Vaatanenu?

Još jedna ljepotica u Pepsi centru uz odličnu atmosferu. Forsberg s još jednom bombom od PF golčine. Avsi skoro napravili potpuni povratak u utakmicu. Inače, vidio sam da je Berniera zamjenio Hamburglar i nije primio nijedan gol u 3. Kak je izgledao na golu ak je netko pratio, jel bi mogao početi pljačkati ovaj put u ime Avsa umjesto Sensa!?

Sharksi pomeli (očekivano) Duckse - idu protiv Knightsa, to će biti zanimljivo!  8)

Inače jel netko primjetio na koliko su potencijalnih goalie int. sudci zažmirili, čak su i dosta challengea odsudili da nije bilo int. a to bi često dosudili kao int. u regularnoj sezoni. Goruća tema još uvijek definitivno.......

Pavol Demitra

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9775 u: 19. Travanj, 2018, 12:52:47 »

Offline Dugi_Otok

• Druga postava
« Odgovori #9776 u: 19. Travanj, 2018, 15:24:15 »
Još jedna golijada u Penn Stateu. Čini mi se da Flyersi već lagano posustaju, Murray je već 2 tekme na visini zadatka. Zanima me kako će Pensi izgledati u sljedećoj seriji protiv nadam se izbalansiranijeg tima, pogotovo odostraga i u sredini...

Jbga Devilsi se lavovski bore, ali sumnjam da će im pustiti išta više Boltsi - baš su nenormalno jaki.  Inače pročitao sam na twitteru da je Kuch imao neki prljavi hit na Vaatanenu?

Još jedna ljepotica u Pepsi centru uz odličnu atmosferu. Forsberg s još jednom bombom od PF golčine. Avsi skoro napravili potpuni povratak u utakmicu. Inače, vidio sam da je Berniera zamjenio Hamburglar i nije primio nijedan gol u 3. Kak je izgledao na golu ak je netko pratio, jel bi mogao početi pljačkati ovaj put u ime Avsa umjesto Sensa!?

Sharksi pomeli (očekivano) Duckse - idu protiv Knightsa, to će biti zanimljivo!  8)

Inače jel netko primjetio na koliko su potencijalnih goalie int. sudci zažmirili, čak su i dosta challengea odsudili da nije bilo int. a to bi često dosudili kao int. u regularnoj sezoni. Goruća tema još uvijek definitivno.......

Možda ima utjecaja na rezultat  i kad se Flayersi međusobno ozlijeđuju. Na treningu Gudas skršio Couturiera,a ovaj im je najvažniji igrač, praktički ne izlazi s leda.

http://www.espn.com/nhl/story/_/id/23220421/philadelphia-flyers-center-sean-couturier-injured-colliding-teammate-radko-gudas-practice

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #9777 u: 19. Travanj, 2018, 18:19:12 »
Vidio sam to s Gudasem, mislim da sam postao i link već. Ma, to je posebna biljka na ledu.......

Hahahahahahahahaha plačem. Dobra Devilsi, dobra, mora vam se priznati.....
https://twitter.com/EHClothing/status/986989588085223424?s=19
« Zadnja izmjena: 19. Travanj, 2018, 18:27:26 od Demitra #38 »

Pavol Demitra

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9778 u: 19. Travanj, 2018, 21:08:23 »
Vidio sam to s Gudasem, mislim da sam postao i link već. Ma, to je posebna biljka na ledu.......

Hahahahahahahahaha plačem. Dobra Devilsi, dobra, mora vam se priznati.....
https://twitter.com/EHClothing/status/986989588085223424?s=19
Baš si tako i zamišljam da izgleda taj lik  iz Toronta kojeg zovu!

Offline Canuck

• Treća postava
  • **
« Odgovori #9779 u: 19. Travanj, 2018, 22:03:10 »