Autor Tema: NHL  (Posjeta: 529811 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
Odg: NHL
« Odgovori #9885 u: 11. Svibanj, 2018, 15:43:40 »
Kyle Dubas novi Leafs GM, 17. po redu.

Dobar komentar za Jetse: Atlanta Thrashers have come so far.  ;)

Offline Demitra #38

• Druga postava
  • My other car is a Zamboni.
« Odgovori #9886 u: 12. Svibanj, 2018, 10:50:44 »
Bome Capsi uzeli prvu u seriji!  :o
"Only my best friends can call me Demo,".

"No, that's not true. Anyone can call me Demo."

Pavol Demitra

Offline Canuck

• Treća postava
  • **
« Odgovori #9887 u: 13. Svibanj, 2018, 08:07:39 »
Bome i Jetsi..potpuno zasluženo. Sve bitno se dešavalo u 1/3. U prvih 10 min je bilo 3:1 za Jetse. Jetsi odlični na PP (ko Finci jučer). Dobro je počelo

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9888 u: 14. Svibanj, 2018, 06:17:02 »
The good news is that the Capitals are finally doing the damn thing

The bad news is that unfortunately it required sacrificing Nicklas Backstrom to make it happen.

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9889 u: 14. Svibanj, 2018, 08:56:39 »
HEROES

Lars Eller – The Capitals centre scored a goal and added two helpers in a 6-2 Game Two win at Tampa Bay. He had nine points (3 G, 6 A) in the past seven games, and has taken on more responsibility in the past three games while Nicklas Backstrom has been out due to a hand injury.

Evgeny Kuznetsov – Washington’s playmaking pivot also had a goal and two assists in Game Two at Tampa Bay; he has 19 points (8 G, 11 A) in 14 playoff games.

Alex Ovechkin – The Capitals superstar sniper scored once and added an assist in Game Two at Tampa Bay, giving him 19 points (10 G, 9 A) in 14 playoff games.

ZEROES

Ryan McDonagh and Anton Stralman – The Lightning blueliners struggled when they were together (8 for, 11 against, 42.1 CF%, 4-8 scoring chances) and both ended up on the ice for three goals against in a 6-2 Game Two loss to Washington.

Andrei Vasilevskiy – Tampa Bay’s netminder allowed six goals on 37 shots in Game Two, leaving him with a .839 save percentage through the first two games of the series against the Capitals.

STANLEY CUP HALF FULL/HALF EMPTY

Steven Stamkos – The Lightning star centre had team-worst possession stats (6 for, 13 against, 31.6 CF%, 2-8 scoring chances) and was on the ice for two goals against in a 6-2 Game Two loss to Washington, but he also recorded a goal and an assist on the power play.

VITAL SIGNS

Nicklas Backstrom – For the third straight game, the Capitals were without their stellar two-way centre and, against the odds, Washington has won all three games.

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #9890 u: 14. Svibanj, 2018, 09:34:40 »
Capsi 8) Pa daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobro Jutro!

Pavol Demitra

Offline Ljuke

• Prva postava
« Odgovori #9891 u: 15. Svibanj, 2018, 18:41:04 »

Vegas baby Vegas! Prebacili seriju u pustinju fuck yeah! Prejeben hustle i rebound protiv mocnih Jetsa.
Marche doslovno usutkao Winnipeg Whiteout. Kakav odlican osjecaj!

Sad po gasu u T Mobile Areni, jos brze, eksplozivnije, agilnije s jos boljim puck movement i bez previse kompliciranja. Jetsima curi spremnik za gorivo. Engine failure. Nadam se prizemljenju.
A u rubrici jeste li znali:

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9892 u: 15. Svibanj, 2018, 18:54:11 »

Vegas baby Vegas! Prebacili seriju u pustinju fuck yeah! Prejeben hustle i rebound protiv mocnih Jetsa.
Marche doslovno usutkao Winnipeg Whiteout. Kakav odlican osjecaj!

Sad po gasu u T Mobile Areni, jos brze, eksplozivnije, agilnije s jos boljim puck movement i bez previse kompliciranja. Jetsima curi spremnik za gorivo. Engine failure. Nadam se prizemljenju.
A u rubrici jeste li znali:

Ljuke tvoj optimizam je zarazan! Jesi ti njih zavolija od samog početka ili kad su počeli pokazivat zube (tj. od samog početka )?

Offline Ljuke

• Prva postava
« Odgovori #9893 u: 15. Svibanj, 2018, 19:30:25 »
Ljuke tvoj optimizam je zarazan! Jesi ti njih zavolija od samog početka ili kad su počeli pokazivat zube (tj. od samog početka )?
Haha, hvala! Zapravo NHL sam pratio na mahove, jos tamo nakon 1998 i ZOI u Naganu. Ali nikada nisam imao team koji sam bas zavolio. Simpatizirao sam Wildse i Oilerse dosta, ali nikad nisam bas volio neki klub. Do Vegasa. Vegas mi je kao grad inace divan i velika zelja mi je tamo otici i mozda zivjeti. Knightse sam pratio od pocetka fransize i tijekom sezone ih bas zavolio. Ali ovo sto rade i kako pomicu granice svakim danom me potpuno zarobilo i osvojilo!

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9894 u: 15. Svibanj, 2018, 22:48:46 »

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9895 u: 15. Svibanj, 2018, 23:34:47 »
The Stanley Cup je zapal u krizu i ne zna kaj bi rekel na svojem accountu. Kak može biti tak mutav u ovo doba sezone kad se bije takav boj za njega? Ozljede, drama, game 7,  suci, Ovečkin, Laine, Kučerov, MAF, krv, znoj i suze, niš to njega ne zanima....eh, NHL...

Offline Demitra #38

• Druga postava
« Odgovori #9896 u: 16. Svibanj, 2018, 08:34:05 »
Sabresi baš potpisali Piluta o kojem se već par mjeseci priča u kontekstu NHL-a vezano uz mnogo momčadi s obzirom na odličnu sezonu u SHL-u. I sad malo gledam obranu Buffala i mislim si, čovječe ako će opet biti pljuga nagodinu onda stvarno - u obrani Dahlin, Pilut, Ristolainen, Antipin, Gorges, Bogosian.... Sve jako dobri bekovi koji su u najmanju ruku u prosjeku lige, a par njih su prave bekovske zvijezde (Dahlin, Ristolainen).
Još imaju i natrpanu centarsku jezgru - Eichela, Girgensonsa, O'Reillyja i Mittestadta.... Stvarno nemaju više ama baš nikakvo opravdanje, a i Lehner gromada je na golu.....

Ali opet evo kolka su pljuga Oilersi bili sa zvijezdama kao što su McJesus i Draisaitl - fascinantno, ni Flamesi ne mogu biti nešto posebno ponosni s obzirom na njihovu zaokruženost momčadi....

Pavol Demitra

Offline Ljuke

• Prva postava
« Odgovori #9897 u: 16. Svibanj, 2018, 15:37:04 »
Nadam se da ce i Buffalo bouncati back, dragi su mi.
Ima li netko neki NHL TV link?

Edit - nasao, ako netko neadje bolje kvalitete neka posta! Hokej 0-24 hahaha!

http://acesports.pw/nhl/nhlnet.html
« Zadnja izmjena: 16. Svibanj, 2018, 15:43:28 od Ljuke »

Offline Canuck

• Treća postava
  • **
« Odgovori #9898 u: 17. Svibanj, 2018, 04:40:05 »
E moji Jetsi..primiti gol u prvom napadu (35 sec) i onda primit  gol 30 sec nakon izjednačenja..mislim da je gotovo za večeras

Offline Canuck

• Treća postava
  • **
« Odgovori #9899 u: 17. Svibanj, 2018, 06:22:08 »
Zaslužena pobjeda Vegasa. Jetsi se prekasno probudili i počeli igrati u 3/3..ali što je sve tada Fleury skinuo je za nepovjerovati..lik je Gumiflex