Autor Tema: NHL  (Posjeta: 529808 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ljuke

• Prva postava
Odg: NHL
« Odgovori #9900 u: 17. Svibanj, 2018, 14:48:18 »
Vegas kao i uvijek, priredjen vrhunski show na otvaranju tekme. Jedino je bio onaj dio s unistenjem jeta malo neukusan. Uhvati te odmah za siju i drzi show. Vegas style. Iznimno classy move sto se tice true north djela kod himne.
Iznimno classy move sto se tice Humboldt nesrece. Veliki respect za to.

Jetsi su bili blizu u paklu T Mobile Arene. Dosta fan baze Knightsa je ogorceno i dosta zuci ima nakon komentara medija o tome kako su Knightsi "ukrali pobjedu" Jetsima. Ako je netko ukrao pobjedu onda je to Flower, jer sto je covjek skidao na golu, to je magija. Sci Fi.
A onaj potez gdje je procackao igraca Jetsa po uhu, plakao sam! Flower igra playoff karijere vjerojatno, nevjerojatno je kako se covjek preporodio u LV-u. Mislim da je jucer upisao i drugi asist karijere kao Knight na onom empty netteru Marchea. Marche isto ubija. Trenutno, Flower i on izgledaju kao da imaju najveci chip on a shoulder. Kakvi borci i radnici. Neal the Real Deal se isto probudio i to je jebeni boost za Knightse, dobio je nezgodan udarac od one gromade Jetsa, valjda ga je to razdrmalo i valjda mu je taj udarac trebao. Odgovorio je s golom i asistencijom kasnije. Vegas je kontrolirao prvi i drugi period igre. Jetsi treci, na trenutke je izgledalo kao da je konstantan PP za Jetse iako je bila igra 5 na 5. Toliko su stiskali.
Predivan forecheck, presing i hustle Vegasa napose u prvom periodu igre. Mislim da su Jetsi tada imali samo 3 udarca na gol. Tesko je prognozirati, ali Jetsi su jaki, mislim da imaju jos puno toga za reci.

Iskreno, nije mi jasan hejt upucen prema Vegasu, a dosta toga vidim na netu. Mislim da bi se ljudi trebali malo vise informirati i odati priznanje i respect prema VGK organizaciji. Ljudi su napravili predivan posao! Prvenstveno arhitekti ovog cuda u pustinji McPhee i Gallant. GO KNIGHTS GO!

McPhee nominiran u uzi izbor za GM godine

Fleury ear tickle igraca Jetsa, oplakao sam na ovo hahaha!
https://www.youtube.com/watch?v=2CAzCJilVI0
« Zadnja izmjena: 17. Svibanj, 2018, 15:21:59 od Ljuke »

Offline Dugi_Otok

• Druga postava
« Odgovori #9901 u: 17. Svibanj, 2018, 17:10:10 »
Mene taj Las Vegas svakom danom sve više iznenađuje. Doduše još uvijek ne rade ništa što več nisu neki drugi prije njih ali ako osvoje pehar onda će vjerojatno za vjeke vjekova ostati kao jedini kojima je uspjelo doći,vidjeti i pobjediti.

Ali mene i zanima gdje je kolega Šakić. Play off u punom jeku,a on se ne javlja.

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9902 u: 17. Svibanj, 2018, 19:05:43 »
https://twitter.com/reporterchris/status/996931788957077506?s=19

https://twitter.com/PeteBlackburn/status/996946437236764673?s=19

Vjerojatno će Jets još pokazat  da nisu za odbacit pa će serija biti napeta.

A što se tiče Šakića, i ja si već duže vrijeme mislim gdje je.

Offline Ljuke

• Prva postava
« Odgovori #9903 u: 17. Svibanj, 2018, 19:27:28 »

Mene taj Las Vegas svakom danom sve više iznenađuje. Doduše još uvijek ne rade ništa što več nisu neki drugi prije njih ali ako osvoje pehar onda će vjerojatno za vjeke vjekova ostati kao jedini kojima je uspjelo doći,vidjeti i pobjediti.
Majstore, nisu nista napravili sto nitko prije njih nije? Ta srusili su hrpetinu rekorda koje je neka ekspanzijska momcad u svojoj inauguracijskoj sezoni mogla srusiti.

- broke the record for most wins by an expansion team in their first season when they earned their 34th win of the season
- broke the record for most points by an expansion team in their inaugural season when they got their 84th point of the season
- they became the first team to make the playoffs in their inaugural season in the league since the Edmonton Oilers and Hartford
- the Golden Knights finished the regular season with a .665 points percentage; prior to 2018 the only examples of first year expansion teams joining any of the North American "Big Four" major professional sports leagues after their respective league's first decade and finishing with a winning/points percentage of .500 or better were teams that had joined from another league
- the first team in NHL history to sweep their first playoff series in their inaugural season

Plus finale konferencije, u ipak mislim puno tezoj kompeticiji nego sto su to Arenasi i Bluesi napravili.

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9904 u: 18. Svibanj, 2018, 07:11:31 »

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9905 u: 18. Svibanj, 2018, 07:25:45 »
Capitals:

Here’s Thursday night's Plus/Minus:

Plus: The Capitals’ second period was nearly flawless and allowed them to claw their way back to a temporary tie with Tampa Bay.

Minus: Washington must stay out of the penalty box through this series’ final two or three contests. Lars Eller was whistled for a pair of minor penalties which both cost the Capitals.

Ten more notes on the game.

Nicklas Backstrom made his return to the Washington lineup (forcing Alex Chiasson to nacho-duty). Backstrom’s 13 points through 11 contests this postseason were welcomed back with open arms.
Less than five minutes into the contest Dmitry Orlov put the Capitals ahead with a wicked slap shot that pierced Andrei Vasilevskiy on his glove side. With pressure mounting in the offensive zone T.J. Oshie worked the puck to Orlov on the wall and his one-touched shot touched twine.
But seventy seconds later Brayden Point got the Lightning on the board with a goal of his own. A horrendous giveaway from Michal Kempny allowed Yanni Gourde and Tyler Johnson to work the puck to Point would scored into the wide open net.
And before the first period was halfway through Tampa Bay struck again, this time with the man advantage, With Eller in the box for a marginal Holding minor Steven Stamkos crept in from the left circle and fired home a second Lightning goal.
Early in the second period Evgeny Kuznetsov skated in alone and rifled a shot between Vasilevskiy’s pads to knot the score at two. An excellent primary assist from Alex Ovechkin allowed Kuznetsov the time and space necessary to play head games with Vasilevskiy before breaking the goal line’s plane.
Washington continued their excellent play throughout the second period, outshooting the Lightning 8 to 0 through the frame’s opening eleven minutes. Through a full forty minutes of play the Capitals were outshooting their guests 29 to 13.
Midway through the third period Eller was whistled for his second minor penalty of the contest, bringing Tampa Bay’s red hot power play back onto the ice.
And for a second time, of course, they scored. Killorn picked up a puck in the slot and deked around Braden Holtby to put Tampa Bay ahead 3 to 2 with 8:03 to play.
Killorn’s tally would provide the margin of victory, sending the Capitals back to Amalie Arena with the series tied at two games.
With one second remaining Anthony Cirelli would extend Tampa Bay’s lead to 4 to 2 with an empty net goal.

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9906 u: 19. Svibanj, 2018, 12:17:19 »
Ljuke kaj bi mi svi dali da smo na tvojem mjestu čovječe....

Offline Ljuke

• Prva postava
« Odgovori #9907 u: 19. Svibanj, 2018, 13:45:45 »
Ljuke kaj bi mi svi dali da smo na tvojem mjestu čovječe....
Brate, burna, burna noc! Mislio sam da ovo nece izvuci! Serija je jaka, serija je dobra! Jetsi su uvijek tu, za vratom, detalji su to. Jos sam umoran, ovo je bilo iznimno iscrpljujuce i za nas koji nismo igrali haha! Nisam mislio da ce prezivjeti ovu zadnju trecinu. Meni jos uvijek nije jasno kako se sve dogadja, kako je ova momcad izgradila kemiju i taj mentalitet odbacenih misfitsa i band of brothers.

Ljudi u Vegasu su u potpunosti opsjednuti Knightsima. Ta sprega, kemija i povezanost igraca, organizacije i ljudi u LV-u je nesto nevjerojatno. Kazu ljudi da se bas u zraku osjeti da se pise povijest, cijeli grad dise zajedno. Ona tragedija i pucnjava ih je dodatno sve povezala, Knightsi kao organizacija su predivno istupili, dali podrsku i bas u svim porama izgradili taj most izmedju navijaca, fanova i fransize.

Sama tekma, ja sam bio na nozevima. Jetsi imaju te neke periode igre gdje tako brutalno stisnu, Knightsi izgledaju kao da klizu u blatu. Kakav je to pritisak 5 na 5, kao da je konstantan PP za Jetse. Vegas je brutalan u tranziciji, otvaranju, presingu, forechecku dok imaju energije i hustleu. I oportunisticki iskoriste i odrade egzekuciju cim im se otvori prostor. Nadam se da Laine nece proraditi. Da Hellebuyck  nece biti na razini i da ce Flower nastaviti sa ovom zivotnom formom u playoffu, Kak je onaj analiticar rekao, Fleury igra kao da je covjek na misiji. On je motor, on je taj koji pokrece srce momcadi. Smith se upisao u strijelce, uz 14 asista, znaci i on je proradio u golscorer smislu. Uz Karlssona, Neala, Marceha. Schmidty je vrhunski u obrani, pozicioniranje, hustle i klizanje za prste polizati. Ma svi su jebeno divni kotacici u podmazanom stroju. Najveci naklon McPheeu i Gallantu, on su konstruktori i arhitekti ovog cuda u pustinji. Fat Buff kako ga ja zovem je pri kraju bio na rezervama. Knightsi su agilniji, mogu nadklizati izmanevrirati i brzo odigrati uz jebeni puck movement. Ne vidim kako bi Jetsi mogli dobiti iduce tri tekme. Iako sve je moguce, momentum se toliko mijenja, iz tekme u tekmu, perioda u period, skoro nevjerojatno.

Ne znam, imam jos milijun misli u glavi, nasrao sam, ponijelo me ovo sve. Necu daviti vise, isprike na duljem upisu i nepovezanosti. Nadjem jedan serijal o Vegasu i Knightsima pa linkam, tako da upadaj u fan bazu! Knight for life!
Go Knights Go!
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2018, 13:49:10 od Ljuke »

Offline Dugi_Otok

• Druga postava
« Odgovori #9908 u: 19. Svibanj, 2018, 17:00:33 »
Marian Hossa zavšio svoju profesionalnu karijeru. Odigrao je 1309 NHL utakmica i postigao 1134 boda (525 G, 609 A). 3 puta osvojio je Stanley Cup i nekoliko puta igrao All-Star utakmice. Vjerujem da će s vremenom postati i članom kuče slavnih.

Offline Joner

• Četvrta postava
  • *
« Odgovori #9909 u: 19. Svibanj, 2018, 23:24:09 »
Cvjetko ne da je ukrao utakmicu/e nego je ukrao serije, a ne bi me više začudilo ni da ukrade Stanleya. Naravno, nada ostaje da će se Jetsi pribrati ili barem da će ih klapnuti netko od dvojca s istoka.

Čini se da je David Quinn novi trener Rangersa (prethodno trener na Sveučilištu u Bostonu).

https://www.newsday.com/sports/hockey/rangers/rangers-coach-david-quinn-boston-university-1.18620921
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2018, 23:43:39 od Joner »

Offline Joner

• Četvrta postava
  • *
« Odgovori #9910 u: 20. Svibanj, 2018, 23:47:46 »
I eto Vegasa u finalu.

Offline Ljuke

• Prva postava
« Odgovori #9911 u: 21. Svibanj, 2018, 00:13:54 »
WESTERN

CONFERENCE

CHAMPS

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9912 u: 21. Svibanj, 2018, 04:59:28 »
WESTERN

CONFERENCE

CHAMPS

Čestitam!

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9913 u: 21. Svibanj, 2018, 05:42:52 »
Reminder: The #VGK were given a 2nd-round pick to take Marc-Andre Fleury, Jonathan Marchessault to take Reilly Smith, Alex Tuch to take Erik Haula, Shea Theodore to take Clayton Stoner and a 1st and 2nd to take William Karlsson and David Clarkson’s contract.

Remembering how professionally Marc-Andre Fleury handled losing the net to Matt Murray for Game 4 of the Eastern Conference Final last year (after he might have been the player most responsible for Pens getting that far), this feels like the payoff of the good karma he earned.

Offline Devils

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #9914 u: 21. Svibanj, 2018, 05:50:09 »
Baš mi je drago da smo doživjeli ovako zanimljiv događaj u hokeju. Ne pratim nešto druge sportove ali sigurno se ovo  ne dogadja više od 2-3 puta u jednom stoljeću.
Doduše Tampa nije mačji kašalj i ima puno više talenta od njih, pogotovo ako Vaso nastavi dobro branit.