Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Reprezentacija / Odg: Reprezentacija
« Zadnji post od Wild E Coyote u Danas u 09:20:29 »
Od dečkih iz 20-ke, izdvojil bi: Selitaja, Čanića, Trohu i Dobrića kao iznimno dobre. Kramarić je vrlo dobar (stariji), ali on ionak već studira na FER-u, dakle od njega niš u nekoj perspektivi. Najmlađi izdanak dinastije Trstenjak je na medicini, pa ni Tomo, koliko tradicionalno bil dobar ne bu igral osim za rekreaciju. Sve skupa su deca vrlo solidna, a to kaj se sa komšijama nisu mogli nositi je samo rezultat sustava i (ne)rada koji vlada u njemu.

Takaj, u situaciji u kojoj je Medveščak gdje se sad kunemo u domaće snage, čovjek bi očekival Prezidentea bar na jednoj tekmi da vidi potencijal koji bi mu mogao priskrbiti pokojeg domaćeg igrača pa da ga krene stipendirat ili na neki drugi način poticat njegov razvoj i ostanak u ozbiljnijem bavljenju hokejom...

Eh da, stara sam konjina, a još uvijek vjerujem u vilenjake
2
I sa rekreativnim klizanjem imaju 5:0 a Vito će opet srušiti rekord odbranjenih udaraca..a sektor se napokon vratio na normalniju poziciju..sad su na A....slj sezone u IHLu možda se napokon  vrate na B

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Imaš li nešto konkretnije ili to samo onako, pesimistički ? :)
Konkretnije je to da je Nikolić imao vrhunske odbrane. Drago mi je da se je lik dokazao, iskoristio priliku i nadam se da će se sljedeće sezone dobro prodati
Došao sam na početak 2/3 i svi golovi idu na dušu ekipe koja ne čisti pred golom. Najbolji higlight je bio kaj je Bullovac (mislim #37) ostao sam ko duh pred Nikolićem nakon što su nas izvozali u našoj trećini i lik se ide preseravati ( vagati Nikolića sa 2 metra i ovaj mu skine

S druge strane nije da ne znamo dati gol, samo ne ide..kad imamo dobru priliku kompliciramo i ne pucamo odmah..danas je bilo par ok šutova..Janković je imao zicera na kraju ali nije dobro povukao pak..slično je bilo i u Bolzanu.

Pesimizam je taj da je danas na tribinima bilo cca 500-600 navijača..najbolji  mi je dio bio kad je Sektor zapjevao "jebote kolko nas ima"

pretjeruješ. 300-400

Kakav je bil pogled vama tam gore z vugleca u trećoj trećini?
3
Ok, Red Bull je igral na ler gasu, ali vidlo se da su se zarekli da ne budu primili gol od nas. Kad smo imali neke prilike za kontru, ovi su se vraćali ko ludi natrag da se obrane.

Vito je jako dobro branil i poskidal im svašta. E sad, na vagi sam jel nam je opasniji napad bil Milka, Janković, Simšič ili Jarac, Fićur i Mikulić? Prvi napad je igral na njihovu prvu lajnu i nekaj jesu priprijetili (bilo je udaraca), ali Milka je puno prespor, posebno protiv junadi.
S druge strane, Jarac se bori ko i uvijek, Fićur je brz i znali su malo pritisnuti junad u njihovoj trećini, a imali su i koju šansu...

4
I sa rekreativnim klizanjem imaju 5:0 a Vito će opet srušiti rekord odbranjenih udaraca..a sektor se napokon vratio na normalniju poziciju..sad su na A....slj sezone u IHLu možda se napokon  vrate na B

Konkretnije je to da je Nikolić imao vrhunske odbrane. Drago mi je da se je lik dokazao, iskoristio priliku i nadam se da će se sljedeće sezone dobro prodati
Došao sam na početak 2/3 i svi golovi idu na dušu ekipe koja ne čisti pred golom. Najbolji higlight je bio kaj je Bullovac (mislim #37) ostao sam ko duh pred Nikolićem nakon što su nas izvozali u našoj trećini i lik se ide preseravati ( vagati Nikolića sa 2 metra i ovaj mu skine

S druge strane nije da ne znamo dati gol, samo ne ide..kad imamo dobru priliku kompliciramo i ne pucamo odmah..danas je bilo par ok šutova..Janković je imao zicera na kraju ali nije dobro povukao pak..slično je bilo i u Bolzanu.

Pesimizam je taj da je danas na tribinima bilo cca 500-600 navijača..najbolji  mi je dio bio kad je Sektor zapjevao "jebote kolko nas ima"

pretjeruješ. 300-400
5
Medveščak u EBEL-u / Odg: Medveščak - Salzburg, 22.01.2019., 19:15
« Zadnji post od okvardz u 22. Siječanj, 2019, 22:47:36 »
U obranu nas koji nismo došli, radni je dan, vrijeme je šitasto i ekipa se razbolila... za vikend dolazimo....

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

6
« Zadnji post od Canuck u 22. Siječanj, 2019, 22:19:32 »

7
Medveščak u EBEL-u / Odg: KHL Medveščak
« Zadnji post od Sakic scores u 22. Siječanj, 2019, 22:12:03 »
Sakicu kolko ti jezika pricas. ;D Dobro sam rekao da bi trebak radit ko spijun

Taman one koji mi trebaju za špijunirat ovu ligu .
Osim mađarskog kojeg ne kužim NIKAK.
8
« Zadnji post od Sakic scores u 22. Siječanj, 2019, 22:09:10 »
Ovo me nagnalo da “zagrabim” u zadnjih 8 tekmi i pogledam malo brojke naših vratara.

Nikolić, 218 obrana i 87,7%
* 3 puta je imao 88,2%.

Filipec, 113 obrana i 82,1%.

Mikulić, 42 obrane i 60,5%.
Dosta mu statistiku ruši onih 33,3% koje je ostvario uletavanjem zadnjih 5 minuta protiv Villacha.

Rekao bih
9
« Zadnji post od fjaka u 22. Siječanj, 2019, 21:59:42 »
vidim po tim isječcima šta su išli ko podloga intervjuu sa diterom knolom da je u bolzanu bilo dosta podrške našima kako od publike tako i od igrača
10
« Zadnji post od losos u 22. Siječanj, 2019, 21:40:46 »
Sakicu kolko ti jezika pricas. ;D Dobro sam rekao da bi trebak radit ko spijun
 Str: [1] 2 3 ... 10