Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Medveščak u EBEL-u / Odg: KHL Medveščak: transferi
« Zadnji post od TeamCanada2002 u Danas u 16:16:39 »
Wow - živi bili pa vidjeli.. (osim kaj bi i 1 branički par trebali)
2
Baš smo se spominjali na temu tekme i veli da je intervju snimljen ranije pa su ga samo prikvačili..
I da bi svakaj rekel o Liscu al ipak nemre..

Edit:
Nisam mu PR al ne prati HHF pa mi je dal zeleno svjetlo.
:) Pa zakaj više ne prati? (Barem tvoje postove za info prije tekme)
3
Baš smo se spominjali na temu tekme i veli da je intervju snimljen ranije pa su ga samo prikvačili..
I da bi svakaj rekel o Liscu al ipak nemre..

Edit:
Nisam mu PR al ne prati HHF pa mi je dal zeleno svjetlo.
4
Bolduc (ili po forumaški Budalec) je našao angažman na Otoku u Nottinghamu.

Pa vele: “Bolduc can do everything up front...”
A bogme more i svakaj at the back.
6
Eh, samo još jedna stvar: Oslić je bil čisto dobar (osim kaj mu je pobeglo isključenje Manaviana), jedino kaj se nije usudil niš reći protiv Lisca kad su ga grilali u pauzi. Da je ovo ovak na svakom gostovanju, kaj se tiče prijenosa, bilo bi super.
8
Prvenstvo Hrvatske / Odg: Naši u Svijetu
« Zadnji post od Drax u Danas u 12:28:32 »
Bozeman IceDogsi našeg Dominica Renea Čanića izgubili su utakmicu protiv Great Fall Americansa s 5:3 uz jednu Čanićevu asistenciju, a potom i dvoboj s Helenom Bighorns rezultatom 5:1. Bozeman je i dalje četvrti u svojoj diviziji, a Čanić je sa 16 bodova drugi po učinkovitosti u sastavu.
9
Prvenstvo Hrvatske / Odg: Naši u Svijetu
« Zadnji post od Drax u Danas u 11:39:08 »
Pacific Coast Hockey Academy našeg Patrika Dobrića odigrao je dvije utakmice protiviv Okanagan Hockey Academy White. Prva utakmica pripala je Pacificu s 4:2,  a u drugoj je slavio Okanagan s 9:7 uz pogodak Dobrića za izjednačenje na 1:1. Dobrić je s 5 bodova u 12 utakmica drugi najučinkovitiji branič u sastavu. Momčad se trenutno nalazi na 14. mjestu u poretku.
10
Obrana je jednostavno katastrofa... od tehnicki i klizacki jakih branica prosle sezone spali smo na trome balvane koji jos nit ne igraju fizicki.

Manavian i Kudekla su apsolutno kriminalni.

A što je najbolje, to je bilo ocito i prije sezone.

Kudelka mi je bio najveci WTF kad ga se produzilo, dok je Manavian igrac koji se smuca izmedu najgorih EBEL ekipa i Francuske lige.
 Str: [1] 2 3 ... 10