Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Medveščak u EBEL-u / Odg: KHL Medveščak
« Zadnji post od JFK10000 u Danas u 08:52:49 »
TV prijenose su preuzeli novi "planet sport" kanali,dostupni vip i bnet korisnicima. Ne znam jel' će možda još negdje ali oni se trenutno raklamiraju ovako : -"Uz UEFA Ligu prvaka prati i Hrvatsku rukometnu Premijer ligu, Medveščak u EBEL Ligi, pripremne utakmice hrvatskih i europskih nogometnih klubova"

Znači, ništa od gledanja za one koji nemaju vip ili bnet jer ti kanali postoje samo tamo(kao arenasport kanali na maxtvu), a koliko znam još se i dodatno plaćaju. Ima tko od vas te kanale uopće?

Evo čekam od 01.08. da mi pošalju ruter i prijemnik. Za sad radi samo Planeta 1. U budućnosti će Planeta 1 i 2 radit cijelodnevni program, a Planeta 3,4 i 5 će se uključivat kad budu imali kaj prikazivat. Najčešće se to odnosi na LP utorkom i srijedom. Paket košta 45kn mjesečno.
2
« Zadnji post od JustThePine u 16. Kolovoz, 2018, 18:32:47 »
Kaj se kanala tice, navodno jos nisu probijeni jer je u pitanju neka nova tehnologija. Pretpostavio sam (vjerojatno krivo) da je mozda A1 preuzeo cijeli EBEL u svoje ruke obzirom da su sve brandove stavili pod isto ime i da je to iskorak za ligu unatoc tome kaj se moze pratiti samo kod njih. Jel ima ko kakvih saznanja o tome?
3
« Zadnji post od Atrey u 16. Kolovoz, 2018, 18:06:21 »
TV prijenose su preuzeli novi "planet sport" kanali,dostupni vip i bnet korisnicima. Ne znam jel' će možda još negdje ali oni se trenutno raklamiraju ovako : -"Uz UEFA Ligu prvaka prati i Hrvatsku rukometnu Premijer ligu, Medveščak u EBEL Ligi, pripremne utakmice hrvatskih i europskih nogometnih klubova"

Znači, ništa od gledanja za one koji nemaju vip ili bnet jer ti kanali postoje samo tamo(kao arenasport kanali na maxtvu), a koliko znam još se i dodatno plaćaju. Ima tko od vas te kanale uopće?
4
« Zadnji post od Dugi_Otok u 16. Kolovoz, 2018, 17:12:20 »
5
Medveščak u EBEL-u / Odg: KHL Medveščak: transferi
« Zadnji post od EmiTepo u 16. Kolovoz, 2018, 15:28:15 »
Sa 26 godina Corbeil može bit sretna lutrija... zvuči kao da se nije potpuno predao i odustao od karijere... Beč ili Salzburg mogu biti privlačne destinacije i dovoljno motivirajuće da se dobro pripremi... Šved me činio nervoznim pa mi je laknulo da se ozlijedio :)

Naravno najbolje od svega bi bio Vili u najboljoj formi od lani na razdoblje dulje od mjesec dana :P
6
« Zadnji post od losos u 16. Kolovoz, 2018, 14:50:21 »
Debeli potpis na Filipov post.

U svim sezonama u Ebelu momcad je u novoj sezoni izgledala barem na papiru bolje od sezone prije.

Ova momcad meni za sada izgleda slabije barem na papiru od proslogodisnje.
7
« Zadnji post od Stolbun u 16. Kolovoz, 2018, 12:44:39 »
Trenutno smo najviši i s najvećom masom u ligi što je napredak u odnosu na lani, naravno ako se to iskoristi na pozitivan način što ne bi trebalo biti teško u ligi kao što je EBEL. Što se godina tiče i tu relativno dobro stojimo, dapače među svim timovima vrlo smo blizu prosjeku lige.
Sad sam također gledao ovu treću liniju i izgleda mi obećavajuće s obzirom da bi Perkovich s Avijonijem mogao povući bodove bez obzira tko bi bio na krilu - Ivan ili Puškarić. Uz to je dobro i to što ćemo konačno imati igrače iz 3. i 4. linije koji će biti uporabljivi na PK-u. Perkovich se na tom polju dokazao u KHL-u, a Avioni ima eksplozivnost. Brine i Ivan bi uredno trebali držati drugi napadački PK par. Nadam se da se sad više neće raubati bez veze 1. i 2. lajna na PK-u nego da će se ti zadaci malo bolje rasporediti.
Izuzetno je važno i ono što je Fox rekao, a to je da uđemo u sezonu sa zdravom momčadi, rani bodovi će nam biti izuzetno važni, a vidimo koliko rane ozljede mogu naštetiti u slučaju Perkana.
Što se golmana tiče ne bih imao ništa protiv da uzmemo ovog Kanadera umjesto Šveda, naravno ako se dokaže. Fernstroma se još sjećam iz Frolunde gdje je zapravo bio čist OK 2. golman što se ne bi reklo ovako po svs% ali vidi se po GAA. On je puštao zapravo jako malo golova, ali ne zato jer je branio dobro nego zato što Frolunda već godinama ima odličnu defanzivnu taktiku ograničavanja broja udaraca na gol što rezultira time  da nijednom njihovom golmanu GAA inače ne prelazi 2.00 ili prelazi ali neznatno. Kvalitetni golmani iz tog kluba izlaze obično s 91% obrana ili više, a opet i to ovisi o sezoni - dovoljno je vidjeti novog-starog golmana Gustafssona. U svakom slučaju sumnjam da u ligi kao što je EBEL možemo igrati defanzivno na smanjenje broja udaraca tako da bih radije ovog dokazanog Kanadera koji drži letvicu, dapače i podiže ju otkad je u Slovačkoj.
Ne znam zakaj ne objave više ovog danskog beka. Nadam se da će ostati čisto da imamo nekakvu dubinu. U slučaju ozljeda, pozlužit će ko 7. bek prije njega očekujem definitivno Puzića i Šijana da vidimo di on stoji sa svojom igrom.

Meni osobno ova momčad ima dosta upitnika. U obrani se Sauve, Manavian, Hardy i Kudelka nameću kao neki top4, i od nabrojanih jedino je Sauve siguran pick, Kudelka je nit smrdi nit' miriši, o Manavianu je već pisao Mannheim (čije su prognoze i osvrti uglavnom, približno, točni), Hardy ima super brojke ali došao je iz slabije lige gdje je igrao za (po)najbolju momčad i tko zna kakav je otraga. Ostatak D corpsa, minus Deutsch, je pomoćna radna snaga.

U napadu mi jedino Olden i Lehtonen izgledaju kao elitni EBEL napadači. Ostali se ili tek moraju dokazati (Samuel, dvojca EIHL-ovaca, Puskarich), ili već izgledaju potrošeno (Mauldin), ili su u ozbiljnom padu forme i idu prema kraju karijere (Zanoški, Brine).

Iskreno, ako smo lani jedva ušli u Top6, biti ću jako iznenađen uđemo li ove sezone.

9
« Zadnji post od Atrey u 15. Kolovoz, 2018, 18:34:09 »
Meni je zanimljivo da nije potpisan niti jedan igrač direktno iz ECHL-a ili AHL-a.
10
« Zadnji post od losos u 15. Kolovoz, 2018, 18:13:17 »
Jedna stvar mi fali u ovom prijelaznom roku.

Svake godine dok smo bili u Ebelu pa i zadnje je bilo neko nazovi perverzno pojacanje.

Koliko god u vecini slucajeva to bilo promasaj ocekivao sam cijelo vrijeme jos jednog ili dva takva igraca a cini mi se nista.

Str: [1] 2 3 ... 10