Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Medveščak u EBEL-u / Odg: KHL Medveščak: transferi
« Zadnji post od Sulejman u Danas u 10:16:49 »
Što se vi stare prdonje ne uhvatite posla pa zadržite te koji valjaju? Najlakše je sijesti za tipkovnicu i podjebavati.
Postoje drugi stari prdonje koji imaju ekskluzivno pravo na zadržavanje i puštanje i za to su plaćeni. Vjerojatno dobro jer se time bave evo već 10 godina.

Kako znaš da sjedim na WCu i prduckam? Agentov post me ispirirao pa sam usput i odgovarao i sada opet ista situacija. Ovi razgovori su dobri za opstipaciju.
2
NHL i AHL / Odg: NHL
« Zadnji post od Devils u Danas u 08:19:21 »
Norris Trophy: Victor Hedman, Tampa Bay Lightning
Calder Trophy: Mathew Barzal, New York Islanders
Selke Trophy: Anze Kopitar, Los Angeles Kings
Jack Adams Award: Gerard Gallant, Vegas Golden Knights
Vezina Trophy: Pekka Rinne, Nashville Predators
Hart Trophy: Taylor Hall, New Jersey Devils

Prvi MVP u Devils povijesti
3
« Zadnji post od Wild E Coyote u Danas u 06:36:52 »
sijesti

Sjesti, kume. Iako, ispravnije bi bilo sjediti. Jer koristiš dalje izraz podjebavati (dakle trajni, nesvršeni). Kako impliciraš da se to radi dok je netko iza tipkovnice, onda on sjedi cijelo vrijeme, dakle sjediti (kao nesvršeni oblik, sjesti je svršen oblik)  :P :P
4
« Zadnji post od navym u Danas u 00:22:43 »
Što se vi stare prdonje ne uhvatite posla pa zadržite te koji valjaju? :P Najlakše je sijesti za tipkovnicu i podjebavati.
5
« Zadnji post od Devils u 20. Lipanj, 2018, 19:12:06 »
Darryl Sutter announces retirement from NHL coaching

Should the Washington Capitals choose not to hire assistant Todd Reirden to be their coach, they needn’t call to ask about the availability of Darryl Sutter.

He’s finished as a coach.

We won’t go as far as to say he’s retired, as the 59-year-old rancher is up at the crack of dawn every morning, running his 3,000-acre farm in Viking, Ab.

But in terms of an NHL career that started in 1978 when he was drafted 178th overall, he’s happy to ride his tractor into the sunset with two Stanley Cups and a cabin full of memories.
6
« Zadnji post od Demitra #38 u 20. Lipanj, 2018, 18:34:54 »
Vidio link počinje s Oilers nation pa sam ga zbunjen otvorio...
U svakom slučaju za Wilsona to stoji...
7
« Zadnji post od Joner u 20. Lipanj, 2018, 17:39:52 »
#NHL salary cap has been narrowed down to between $79-80 million

2017/18 je bio 75 milijuna, a 16/17 je bio 73.

Izgleda da su dobro zaradili na Vegasu.

"The League has never been healthier," Commissioner Bettman said.
"The game has never been healthier.
Our franchises have never been healthier.
Our fanbase has never been better and our fans are the best in all of sports."

Liga puca od zdravlja!

I onda imamo Sense i njihovu imploziju. Više nije niti zabavno pratiti razmjere kraha koje su sami sebi stvorili.

Ne znam je li najbolji, ali svakako radi fantastičan posao.
https://oilersnation.com/2018/06/19/san-jose-sharks-general-manager-doug-wilson-the-best-in-the-nhl/
8
« Zadnji post od Demitra #38 u 20. Lipanj, 2018, 14:53:35 »
Inače Sharksi odmah proslijedili Hoffmana Panthersima i zaradili lijepe pickove i istovarili sav njegov Salary sa svog capa.
Kak je netko na twitteru rekao, još će ga 7 puta tradeati ovaj tjedan i završit će natrag u Sensima.  :D
9
« Zadnji post od Demitra #38 u 20. Lipanj, 2018, 14:47:25 »
Penguinsi i Blackhawksi je najbliže što ja želim da NHL bude dinastijama. Osvajanje kupa 2 godine za redom bi po meni trebao biti nekakav maksimum. Ne znam kome bi u interesu bila dominacija nekog tima na duže vrijeme... Osim naravno navijačima tog tima. Meni su se već Pensi počeli gaditi u PO iako nemam ništa protiv njih, ali i drugi moraju imati jednake šanse za osvajanje (i trenutno smo tome najbliže moguće s obzirom na prirodu sporta itd.)
10
« Zadnji post od Devils u 20. Lipanj, 2018, 14:27:10 »
Dobro, pošto si spomenuo i Devilse, hoću i ja to onda!  OK, šalu na stranu.  Cap su uveli da ne bi trebali placati igrace tako puno i to tesko da ce se ubrzo ukinut.
 Str: [1] 2 3 ... 10