Anketa

Koji je vaš stav prema reprezentaciji?

Rezultat mi je najbitniji
5 (8.6%)
Moraju igrati samo domaći igrači (HR igrači domaće škole)
11 (19%)
Neka igraju svi koji imaju putovnicu
38 (65.5%)
Svejedno mi je. Uopće me ne zanima. Samo neka se igra...
4 (6.9%)

Ukupno Glasova: 55

Autor Tema: Reprezentacija  (Posjeta: 888372 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline brm

• Registred player
  • All star
    • http://www.hockeycentarzagreb.hr
Odg: Reprezentacija
« Odgovori #17535 u: 22. Siječanj, 2018, 09:43:29 »
Kad je velik dio reprezentacije bio sastavljen od igrača koji su stjecali svoje hokejaško znanje van naše države, onda smo igrali i diviziju 1B. Ovo trenutno je nažalost realno stanje hokeja kod nas.
Ne slažem se s tobom. Ne znam i ne pratim mlade nade ali obzirom na rezultate(statistiku) mislim da je bilo generacija U-20 i U-18 koje su bile bolje od ove. Svakako se vidi da KHL i EBEL nisu utjecali na kvalitetu hrvatskog hokeja.
Pesimista je dobro informirani optimista

Offline brm

• Registred player
  • All star
« Odgovori #17536 u: 22. Siječanj, 2018, 09:46:38 »

Nije da su ih neuspjesi u prošlosti posebno pogađali niti da će ih izgledni neuspjeh u Beogradu imalo pogoditi ili utjecati na njihovu svemoć. Međutim, ljudi s godinama sve manje vole da ih se podsjeća na propuste.

Hhahahahahaahahah, a kolikoto godina treba proći da tvoje podsjećanje na propuste urodi plodom?
« Zadnja izmjena: 22. Siječanj, 2018, 09:49:13 od brm »

Offline brm

• Registred player
  • All star
« Odgovori #17537 u: 22. Siječanj, 2018, 09:51:52 »
Samo jedno je konstantno, svaku godinu igramo slabije i slabije, nema pripreme za tekmama za uigranje reprezentacije  >:( >:( >:( :'( :'( :'(

Dugoročno je to dobro za forum jer će bit manje prigovora trenerima seniora u EBELu da zakaj ne daju priliku domaćima :O :P
A kaj je to "dugoročno"? koliko je to godina?

Offline brm

• Registred player
  • All star
« Odgovori #17538 u: 22. Siječanj, 2018, 09:59:40 »
Imamo li mi ovakvo nešto ? http://buznet.tbhf.org.tr//files/HaberDosyalari/a8d594e312194acba4ef1579d4c29bfd.pdf

Koliko znam...mi smo trenutno na hrpi pravih uhljeba na gradskoj plati....od kojih neki nemaju niti pučku školu....ali čisto dovoljno za uzimanje love naivcima i prodavanja magle...kojom nakon nekog vremena potjeraju i to malo dece kaj ih ima na ledu...a ovi kaj ostanu....ne nauče ih ničemu.
Lako se je bilo prošlih godina krpati kad si uvijek imal dostatan broj igrača koji su učili igrati van zemlje....sad se vidi za kaj su naši stručnjaci stručni...
Deca nisu ništa kriva....niti za to kaj su u hokeju...niti kaj ih nitko nije naučil...niti za to kaj su u BG trenutno.

Dragi moj Vladek,
Znaš da te imam rad ali podsjećaš me na mene i na vrijeme kd si dopeljal djecu na hokej. Izgleda da si shvatio da ona tvoja poznata rečenica:"Moje je da dopeljam djecu na trning a za sve ostalo plaćam druge..." ne drži vodu

Offline Atrey

• Registred player
  • Prva postava
« Odgovori #17539 u: 26. Siječanj, 2018, 18:16:19 »
Sljedeće godine:

Nizozemska
Srbija
Hrvatska
Belgija
Meksiko
Izrael

Offline brm

• Registred player
  • All star
« Odgovori #17540 u: 02. Veljača, 2018, 15:39:32 »
Imamo li mi ovakvo nešto ? http://buznet.tbhf.org.tr//files/HaberDosyalari/a8d594e312194acba4ef1579d4c29bfd.pdf

Koliko znam...mi smo trenutno na hrpi pravih uhljeba na gradskoj plati....od kojih neki nemaju niti pučku školu....ali čisto dovoljno za uzimanje love naivcima i prodavanja magle...kojom nakon nekog vremena potjeraju i to malo dece kaj ih ima na ledu...a ovi kaj ostanu....ne nauče ih ničemu.
Lako se je bilo prošlih godina krpati kad si uvijek imal dostatan broj igrača koji su učili igrati van zemlje....sad se vidi za kaj su naši stručnjaci stručni...
Deca nisu ništa kriva....niti za to kaj su u hokeju...niti kaj ih nitko nije naučil...niti za to kaj su u BG trenutno.

Dragi moj Vladek,
Znaš da te imam rad ali podsjećaš me na mene i na vrijeme kd si dopeljal djecu na hokej. Izgleda da si shvatio da ona tvoja poznata rečenica:"Moje je da dopeljam djecu na trning a za sve ostalo plaćam druge..." ne drži vodu

Hahahahahhhahha dragi moji veterani nadao sam se da ću vam pomoći sa svojim iskustvom koje sam u moje vrijeme pokušao prenijeti ovdje na forumu ali uzalud.Sad nakon toliko godina, čitam vaše postove i vidim da me doslovno kopirate. To je ok ali je nevjerojatno kako usprkos mojim upozorenjima i vašem dugogodišnjem stažu u hokeju ništa niste naučili. Klinci će vam uskoro prestati s hokejem a vi ćete se ljutiti što oni koje ste plaćali nisu napravili onokaj ste od njih očekivali.
Pozdrav, Možda ponekad navratim pogledat "moje" klince koji još uvijek igraju za gušt.

Offline bole

• Treća postava
  • **
« Odgovori #17541 u: 05. Veljača, 2018, 11:17:04 »
Bilo bi dobro da se u travnju, prije SP u Litvi, organizira neka pripremna utakmica u Sisku.

Offline Velebit

• Registred player
  • Četvrta postava
  • *
« Odgovori #17542 u: 05. Veljača, 2018, 12:24:07 »
Predlažem Mađarsku. No pitanje je bi li se Mađari usudili doći u Sisak. Najviše bi odgovarala Rumunjska, ali s njima smo u skupini na svjetskom prvenstvu.
Navija za KHL Sisak i na prvom mjestu mu je napredak hrvatskog hokeja

Offline bole

• Treća postava
  • **
« Odgovori #17543 u: 05. Veljača, 2018, 15:20:30 »
Zašto ne Mađarska... Mi smo išli njima kad su otvarali dvoranu u Zalaegerzsegu.

Offline Velebit

• Registred player
  • Četvrta postava
  • *
« Odgovori #17544 u: 05. Veljača, 2018, 18:20:38 »
Ali tada nije INA odlučila zatvoriti rafineriju u Zalaegerszegu. Ak me razmeš  8)
Navija za KHL Sisak i na prvom mjestu mu je napredak hrvatskog hokeja

Offline bole

• Treća postava
  • **
« Odgovori #17545 u: 05. Veljača, 2018, 19:56:50 »
A to! Sad razmem :) A niš onda... Onda Srbija  8)

Offline Alex

• Administrator - GM
  • All star
« Odgovori #17546 u: 06. Veljača, 2018, 00:31:42 »
Bilo bi dobro da se u travnju, prije SP u Litvi, organizira neka pripremna utakmica u Sisku.
Reprezentacije koje su na okupu u tom terminu svoje su tekme već odavno dogovorile.

Offline bole

• Treća postava
  • **
« Odgovori #17547 u: 06. Veljača, 2018, 08:15:27 »
Govorim o terminu prije svjetskih prvenstava. Ove se godine i Divizija 1A i 1B i 2A igraju u istom terminu ( od 22.4 - 22.-4.). Mislim da je moguće od 1. travnja pa do 20. travnja dogovoriti utakmicu u Sisku sa npr. Mađarima, Slovencima ,Talijanima, Poljacima, Srbima, Britancima ,Nizozemcima...  Govorim o ekipama koje nisu naša divizija. To bi bilo lijepo :)

Offline brm

• Registred player
  • All star
« Odgovori #17548 u: 09. Veljača, 2018, 17:06:36 »
Pitanje a nekog dobronamjernog kroničara:
Da li su prošlogodišnji plasmani naših reprezentacija zapravo najlošiji u zadnjih 25 godina? Posebno me zanimaju repke U-18 i U-20. Hvala.

Offline sin

• Administrator - GM
  • All star
    • http://www.duplerica.hr
« Odgovori #17549 u: 28. Veljača, 2018, 15:55:55 »
Kandidati za repku U18:
Golmani:
Pilipović Šime (KHL Medveščak), Goršić Luka, Tomić Leo (KHL Mladost), Slivnjak Stjepan (KHL Zagreb), Orešković Franko (KHL Sisak) i Troha Domagoj (Graz 99Ers)

Bekovi:
Belina Ivan, Belinić Marko Ivan, Čavlović Niko, Matišin Dominik, Podboj Maroja Roko (KHL Medveščak), Cerovečki Nikola, Dobrić Patrik, Đerek Luka, Janjatović Jan, Kuzmanović Sven, Mandić Roko, Seitz Jan (KHL Mladost), Čiček Luka, Joja Marin (KHL Zagreb)

Napadači:
Bebek Ante, Burazin Tino, Dimitrijević Alex, Joureau Antonio, Lopotar Matej, Mihalić Lukas, Paulović Sven, Pavetić Matko, Pejaković Filip, Popović Tijan Franko, Rakar Maks, Vujasinović Thomas (KHL Medveščak), Grgurić Lovro, Hanžek Lovro, Idžan Vito, Jakovac Karlo, Kramarić Nikola, Lovak Tommi, Pleština Filip, Ruklić Robin Lenard (KHL Mladost), Agatić Bruno, Sinjeri Matej (KHL Sisak), Selitaj Leo, Supančić David, Vragolović Filip (KHL Zagreb), Čanić Dominic Rene (Pacific Coast Academy Prep), Lokar Luka, Polonijo Mavro (HDK Maribor)

Selektor:
Frenki