Kadeti uvjerljivi protiv Zvezde

TZG igracDesetu prepreku u Internacionalnoj hokejaškoj ligi igrači Teama Zagreb do četrnaest godina savladali su bez većih problema. Gost Velesajma u nedjeljno predvečerje bila je beogradska Crvena Zvezda.  Uvjerljvih 8:0 na kraju rezultat je dominantne igre tijekom cijele utakmice. Omjer šuteva 61:9 govori u prilog tome, a kuriozitet utakmice je svakako i 0 minuta u rubrici za kazne.

Sve dvojbe riješene su u prvih dvadeset minuta kada je Team Zagreb zabio tri gola. Lovro Kumanović je zabio dva puta, a Fran Završki jednom. Istim su tempom nastavili u ostale dvije trećine. U drugoj su zabili Karlo Marinković i Filip Polonijo, a u trećoj, s nova tri pogotka, završavaju posao. Završki i Polonijo zabili su još po jedan gol, a u strijelce se upisao i Ivan Bokšić. Slijedeći vikend Team Zagreb ugošćuje Maribor. Ekipu koja im je nanijela prvi poraz ove sezone. Poraz u Mariboru bio je iznenađenje pa vjerujemo da pobjeda ovog puta neće izostati.

TEAM ZAGREB U14 -  SKHL CRVENA ZVEZDA U14 8:0 (3:0,2:0,3:0)

Zagreb, klizalište Velesajam, 12. studeni 2017.